lip

4

Nowy sezon Formula 1® startuje w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Już w ten weekend rusza nowy sezon Formula 1®. Po trochę dłuższej niż zazwyczaj przerwie zespoły staną przed bardzo intensywnym kalendarzem – ogłoszona do tej pory część zawiera aż 8 Grand Prix w ciągu zaledwie 10 tygodni! W tym czekają nas podwójne emocje w Austrii i Wielkiej Brytanii. Ja się najbardziej cieszę na końcówkę sierpnia i Grand Prix Belgii na Circuit de Spa-Francorchamps.

Zobaczcie sami:

Dwa pierwsze odbędą się jednak na torze Red Bull Ring w Austrii. Jest to bardzo szybka pętla, która męczy silniki. Powodem tego stanu rzeczy jest położenie na dużej wysokości nad poziomem morza i rozrzedzone powietrze. Pierwsze sesje treningowe już za nami, najciekawszym wydarzeniem soboty będą kwalifikacje a niedzielny wyścig rozpocznie się o 15:10.

A w szranki stanie 20 utalentowanych kierowców. Czy Lewis Hamilton obroni mistrzowski tytuł? Czy ostatni sezon odchodzącego z Ferrari Sebastiana Vettela będzie udany? Czy na najwyższym stopniu podium stanie niespodziewany przedstawiciel McLarena, Renault lub Racing Point? No i jak potoczą się losy ekip Haasa i Williamsa, które znacząco odstawały od reszty stawki? No i czy za kierownicą bolidu Alfa Romeo Racing Orlen podczas któregoś z niedzielnych wyścigów usiądzie kierowca rezerwowy – Robert Kubica?

Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem naprawdę ciekawy odpowiedzi na te pytania i każdy wyścigowy weekend będę uważnie śledził na kanale Eleven Sports 1 w PLAY NOW.

Pamiętajcie, że korzystanie z PLAY NOW nie zużywa pakietu danych, więc możecie śledzić wydarzenia z padoku nie tylko w swoim salonie, ale także podczas urlopu – na plaży czy w hotelu. Dodatkowo dajemy możliwość oglądania materiałów nawet do 7 dni od ich emisji (na przykład dla osób, które nie miały możliwości oglądania transmisji na żywo) a jeśli samodzielnie nagracie treści to przechowamy je w chmurze przez nawet 180 dni! Dzięki temu najwięksi fani mogą wrócić do emocji z toru także długo po wakacjach.

Jak w takim razie oglądać kanały Eleven Sports? Każdy abonent Play, który ma w swojej ofercie pakiet Podstawowy PLAY NOW (jest duża szansa, że posiadacie go w swoim abonamencie) może wybrać pakiet SPORT i korzystać z niego przez pierwsze 30 dni za darmo! Dodatkowo zyskujecie dostęp do kanałów Motowizja HD i Extreme Channel. Po tym czasie miesięczna opłata to 15 zł miesięcznie a z pakietu możecie zrezygnować w dowolnym momencie.

Inną opcją jest też dostęp przez PLAY NOW TV BOX. Pisaliśmy ostatnio o świetnej ofercie, gdzie za 20 zł miesięcznie otrzymujecie:

  • PLAY NOW TV BOX na 2 lata
  • pakiet NEWS z TVN24 na 2 lata
  • pakiet Podstawowy PLAY NOW TV
  • możliwość podpięcia anteny i oglądania kanałów telewizji naziemnej
  • Netflix na 6 miesięcy
  • Eleven Sports 1 4K na 3 miesiące

Pod kątem tego wpisu najciekawszy może być ostatni punkt, ponieważ sobotnie kwalifikacje i niedzielne wyścigi będą nadawane właśnie w 4K i taką jakość na naszym PLAY NOW TV BOX możemy Wam zaoferować. Tu również można wykupić pakiet SPORT ze wszystkimi kanałami Eleven Sports oraz Motowizja HD i Extreme Channel za 15 zł miesięcznie i zrezygnować w dowolnym momencie zachowując swobodę wyboru.

Na koniec warto zaznaczyć, że PLAY NOW to nie tylko sport. Platforma daje również dostęp do aż 80 kanałów i setek filmów, seriali i bajek w dowolnym miejscu i czasie. Można z niej korzystać na wielu urządzeniach takich jak smartfon czy tablet, laptop, urządzenia z systemem Android TV, dekoder PLAY NOW TV BOX oraz przez przeglądarkę na stronie www.playnow.pl.

PS: Nasze aplikacje mobilne umożliwiają rzucanie obrazu na telewizor czy projektor przez Chromecast (Google Cast). Dzięki temu łatwo obejrzycie wyścigi na dużym ekranie – i sam korzystam najczęściej właśnie z tej opcji.

The post Nowy sezon Formula 1® startuje w PLAY NOW i PLAY NOW TV appeared first on Blog Play.


Źródło: Nowy sezon Formula 1® startuje w PLAY NOW i PLAY NOW TVCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format drukowanie map lublin