sie

20

Nowy Play Internet Domowy

35 zł

Chciałbym, żebyście dobrze zapamiętali tę kwotę, gdyż to właśnie ona będzie w naszym zestawieniu bardzo ważna ????

Wprowadzamy odświeżone oferty Play Internet (bezprzewodowy). Wcześniej mogliśmy Wam zaproponować Internet Stacjonarny, gdzie znajdziecie stałe łącze już od 35 zł miesięcznie bez długotrwałej umowy – o ofercie informowaliśmy w TYM WPISIE. Teraz możecie się także zdecydować na przenośny internet bezprzewodowy, również zaczynając od 35 zł miesięcznie. Takie nowości zawsze najłatwiej jest przedstawić w tabeli:

Nowy Play Internet

GB z pełną prędkością 70 GB 100 GB 200 GB 500 GB
nielimitowane dane
dostęp do 5G
miesięczny abonament 35 zł 45 zł 55 zł 75 zł

Co ważne to oferta z routerem – do wyboru przenośnym lub domowym. Można także wybrać wariant bez urządzenia – tylko SIM.

Uspójniamy i upraszczamy – niezależnie od wybranej technologii (dane komórkowe lub stałe łącze) dostęp do internetu możecie mieć już za 35 zł miesięcznie. Najbardziej wymagający mogą zdecydować się na Play Internet bez limitu danych z paczką aż 500 GB do wykorzystania w pełnej prędkości za jedyne 75 zł. Co ważne, w tym wariancie można zdecydować się także na opcję z ultranowoczesnym routerem Huawei 5G CPE Pro 2 – wtedy miesięczna opłata wyniesie 100 zł.

router Huawei 5G CPE Pro 2

Pamiętajcie też, że możecie dobrać do oferty także zaawansowane akcesoria sieciowe (jak wzmacniacze sygnału Wi-Fi oraz routery z systemem mesh) a także tablet czy laptop i w prosty sposób sięgnąć po domowe centrum rozrywki. A skoro już o rozrywce mowa…

Decydując się na jedną z powyższych ofert otrzymacie też dostęp na 6 miesięcy od Play do Tidala oraz Amazon Prime Video, co zapewni Wam muzykę, filmy i seriale! Możecie także skorzystać z bezpłatnego miesiąca naszej usługi – Ochrona Internetu.

A najlepsze wrażenia z oglądania będziecie mieć na PLAY NOW TV BOX. Wybierając go razem z dostępem do internetu możecie skusić się na:

  • ofertę podstawową za 10 zł miesięcznie;
  • ofertę rozszerzoną (z pakietami EXTRA, SPORT, KIDS oraz NEWS) za 35 zł miesięcznie – daje to oszczędność na poziomie 30 zł miesięcznie, gdyby pakiety kupować osobno w ofercie podstawowej.

W takiej kombinacji (podpisanie umowy jednocześnie na internet oraz PLAY NOW TV BOX) otrzymacie nawet 12 miesięcy dostępu do kanałów HBO oraz biblioteki filmów i seriali HBO GO bez dodatkowych opłat!

O ofercie rozszerzonej i nowym modelu TV BOXa także pisaliśmy w odpowiednim WPISIE na blogu ????

A po więcej informacji o naszym nowym Play Internet odsyłam Was na dedykowaną stronę.

The post Nowy Play Internet Domowy appeared first on Blog Play.


Źródło: Nowy Play Internet DomowyCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format serwis ekspresów do kawy warszawa