lut

20

Nowy miniserial HBO – Wielkie Kłamstewka

Przeglądając rano Twittera zobaczyłem takiego tweeta:

Przypomnę Państwu, że dziś startuje na @hbopolska serial “Big Little Lies”. Wyst.: N.Kidman, R.Witherspoon, L.Dern, A. Skarsgard.

— Wojtek Czerny (@HiStoryk79) 20 lutego 2017

Faktycznie, fajna wiadomość i dobrze, żebyście też o tym wiedzieli :) Dzisiaj o 20:10 na kanale HBO w PLAY NOW (a od jutra także w bibliotece PLAY NOW i HBO GO) będziecie mogli obejrzeć premierowy odcinek nowego serialu ich własnej produkcji – Wielkie Kłamstewka. Z opisu dowiedziałem się, że opowiada o perfekcyjnych życiach, perfekcyjnych żonach, perfekcyjnych mężach i perfekcyjnych domach. Perfekcyjnych tylko z pozoru. Kolejnym słowem kluczem był „czarny humor”, więc można liczyć na dość specyficzne żarty. Obsadę widzicie powyżej, jakimś specem filmowym nie jestem, ale te nazwiska mogą nastawić pozytywnie. Z kolei nasza Karina pracująca przy PLAY NOW ocenia go tak:

Widziałam już dwa pierwsze odcinki tego serialu i jest rewelacyjny.

Krótko i konkretnie ;) Zobaczcie przynajmniej zwiastun:

Pamiętajcie, że jeśli nie macie jeszcze pakietu HBO w PLAY NOW możecie go włączyć na pierwszy miesiąc za darmo, później za 25 zł/m-c ;)


Źródło: Nowy miniserial HBO – Wielkie KłamstewkaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin kopiarki warszawa skanowanie dokumentacji lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki