cze

8

Nowy kanał Viasat True Crime już dostępny ofercie PLAY!

Play rozszerza swoją ofertę kanałów telewizyjnych o nową pozycję Viasat True Crime.

Przenieś się do świata Viasat True Crime, gdzie szokująca rzeczywistość dokumentów o zbrodniach spotyka się z trzymającymi w napięciu historiami ludzkich dramatów w thrillerach kryminalnych opartych na faktach. Daj się ponieść historiom gdzie dowody z dochodzeń policyjnych łączą się z zeznaniami świadków, ofiar i ich rodzin. Wejdź w umysł przestępcy i zajrzyj razem z nami za policyjną taśmę. Poznaj legendarne śledztwa z pierwszych stron gazet z zupełnie nowej perspektywy. Viasat True Crime to jedyna destynacja oferująca unikalne połączenie dokumentów o prawdziwych zbrodniach, reality show o walce z przestępczością i dramatów kryminalnych.

Kanał Viasat True Crime dostępny jest w ofercie Pakietu Optymalnego w Telewizji Nowej Generacji oraz w ofercie Telewizji MAX i Telewizji MAX Premium w Play.

Szczególnie polecamy program „Casey Anthony: gdzie leży prawda”.

Po 10 latach od uniewinnienia od zarzutu zamordowania swojej córki, Casey Anthony „najbardziej znienawidzona matka Ameryki” jest gotowa opowiedzieć swoją historię. Uniewinnienie kobiety oburzyło wielu ludzi. Dziś, dzięki dokładnemu zbadaniu jej wersji wydarzeń, wywiadom z osobami głęboko zaangażowanymi w sprawę, w tym także z policjantami, którzy początkowo oskarżyli Casey, oraz opowieści jej samej będziemy mieli okazję spojrzeć w zupełnie nowy sposób na przedwczesną śmierć dwuletniej Caylee Anthony.

Emisja w poniedziałki od 10 czerwca o godzinie 21:00.

The post Nowy kanał Viasat True Crime już dostępny ofercie PLAY! appeared first on Blog Play.

Źródło: Nowy kanał Viasat True Crime już dostępny ofercie PLAY!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format