lip

7

Nowości lipca w PLAY NOW TV

Lipiec w PLAY NOW jest (niezależnie od pogody panującej za oknem) bardzo gorącym miesiącem. Omawianie nowości zaczniemy od sportu ????

Standardowo większość rozgrywek sportowych się kończy lub ma po prostu przerwę, natomiast w obecnej sytuacji emocje wciąż trwają lub dopiero (jak w przypadku F1®) nabierają rumieńców. Początek sezonu Formula1® dał nam emocjonujący wyścig na torze Red Bull Ring, natomiast w ten weekend czeka nas Grand Prix Styrii na tej samej nitce. Czy Valtteri Bottas znowu zdominuje swoich konkurentów? Czy Lando Norris po swoim pierwszym podium w karierze sięgnie po jeszcze wyższe stopnie? Jakie kroki podejmą zespoły, by zmniejszyć awaryjność bolidów, przez które tylko nieco połowa stawki dojechała do mety? Odpowiedzi na te pytania już w najbliższą niedzielę, 12 lipca o 15:10 na Eleven Sports 1.

Dla fanów piłki nożnej mamy równie dużo wrażeń. Dzięki pakietowi SPORT będziecie mogli być świadkami ostatnich kolejek na przykład włoskiej Serie A. Prowadzący Juventus z Wojciechem Szczęsnym między słupkami i Cristiano Ronaldo (próbującym dołożyć kolejne bramki do 25 już strzelonych w lidze) będzie miał wciąż kilka emocjonujących spotkań, na przykład:

 • AC MilanJuventus FC już dzisiaj o 21:45
 • Juventus FCS.S. Lazio (tu może się rozstrzygnąć walka o mistrzostwo) – poniedziałek 20 lipca
 • Juventus FCUC Sampodria (z Bartoszem Bereszyńskim i Karolem Linetty w składzie) – niedziela 26 lipca

Emocje czekają też w hiszpańskiej La Liga – Real Madryt ma obecnie 4 oczka przewagi nad FC Barceloną. Finałową kolejkę będzie można oglądać w Eleven Sports 19 lipca!

Nie mniejsze wrażenia dostarczy na pewno pakiet HBO GO – już możecie oglądać Krainę Lodu II (kto nie uwielbia bałwana Olafa?) a co niedzielę premierę będą miały kolejne filmowe hity:

 • 12 lipca – Pokémon: Detektyw Pikachu
 • 19 lipca – Godzilla II: Król potworów
 • 26 lipca – Aniołki Charliego

Fani seriali też powinni być zadowoleni – kontynuowane są Perry Mason oraz Tropiciele, o których pisaliśmy w poprzednim zestawieniu, a premiery mają takie produkcje jak 4 Blocks (w gansterskich klimatach) oraz Quiz (miniserial opowiadający o byłym wojskowym, który nieuczciwie wygrał brytyjską edycję Milionerów). Do tego polski oddział HBO przygotował także ciekawy projekt filmowy „W domu” opowiadający historię 16 filmowców w czasach epidemii. Kto będzie bohaterem produkcji? W polskim projekcie HBO Europe udział biorą: Jacek Borcuch, Andrzej Dragan, Krzysztof Garbaczewski , Renata Gąsiorowska, Magnus von Horn, Paweł Łoziński, Jan P. Matuszyński, Tomek Popakul , Jerzy Skolimowski, Krzysztof Skonieczny, Małgorzata Szumowska / Michał Englert, Mariusz Treliński, Anna Zamecka / Sung Rae Cho i Xawery Żuławski. Na platformie dostępne są już hiszpańskie filmy zrealizowane w ramach projektu a niebawem pojawią się również produkcje z Finlandii.

W pakiecie EXTRA z kolei zobaczycie 3 sezon serialu Absentia (AXN HD) – premiera już dzisiaj o 22:00. Dodatkowo na AMC można oglądać 2 sezon własnej produkcji tego kanału, czyli NOS4A2 opowiadający „inną historię o wampirach”. Z innych produkcji poleamy:

 • Animal Impossible na BBC Earth – od 24.07
 • Ratownicy Morscy z Australii (sezon 2) na Polsat Viasat Explore – od 30.07
 • Grimm (sezon 4) na SCI FI – od 28.07

Nie zapominamy też o najmłodszych! W pakiecie KIDS będą mogli obejrzeć:

 • Ninjago na Cartoon Network – codziennie od 20.07 o 18:00
 • Ben 10 (sezon 4) na Boomerang – codziennie od 13.07 o 12:00
 • Tomek i Przyjaciele (sezon 14) na BBC Cbeebies – od 27.07 o 16:00
 • Pszczółka Maja na Polsat Jim Jam – codziennie o 6:33, 10:08, 14:07 i 18:26

Dla osób z pakietem Podstawowym również znajdzie się wiele ciekawych produkcji – w PLAY NOW i PLAY NOWT TV możecie już oglądać superprodukcję od HISTORY Waszyngton: Wojna i Pokój, na Paramount Channel możecie oglądać Forrest Gump, TNT wyemituje film Ocean’s Eleven Ryzykowna Gra (już dzisiaj o 21:00) a BBC Lifestyle od 26 lipca proponować będzie program Mistrzowie Szycia.

No i nie sposób zapomnieć o Wypożyczalni – już teraz możecie oglądać Kobiety Mafii 2, czyli kolejną produkcję Patryka Vegi a od 10 lipca także nominowanych do Oscara Nędzników.

Pamiętajcie, że materiały w PLAY NOW możecie oglądać nawet 7 dni po emisji a korzystając z aplikacji pakiet danych nie ulega pomniejszeniu!

The post Nowości lipca w PLAY NOW TV appeared first on Blog Play.


Źródło: Nowości lipca w PLAY NOW TVCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

 • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format