paź

29

Nowości HTC w ofercie PLAY

Prawie dokładnie za dwa dni o tej porze dziennikarze będą testować kilka bardzo ciekawych urządzeń od HTC, któte pojawią się w PLAY. Ktoś kto śledzi moją aktywność na różnych kanałach Social Media zauważył pewnie, że puszczam do Was oko i ujawniam nieco szczegółów. Tytułowe zdjęcie do wpisu przedstawia pierwszą kamerę RE w Polsce, z którą pojawił się u nas Bartek z HTC (Playweekendowicze znają doskonale kolęgę sympatycznego).

Tak byłem w Nowym Jorku na premierze m.in. kamery RE. Z kilku smutnych powodów nie mogłem wtedy coś więcej napisać, ale już jest zdecydowanie lepiej.

Zobaczcie proszę krótki film jaki zrobiło HTC Zoe w moim ONE M8.

Click here to view the embedded video.

Co myślę? Chciałbym mieć taką kamerkę. To kompletnie nie jest konkurencja dla kamer extreme jak Go Pro na przykład. To nie jest sprzęt dla prosów tylko kolorowa kamerka dla normalnego człowieka, który chce nakręcić kiedy jego córka zdmuchuje świeczki na torcie urodzinowym, jedzie na wycieczkę rowerową, ma śmiesznego kota w domu,  itd. Dla każdego z Was, który teraz wyciąga smartfona i kręci film na wakacjach, w szkole, na imprezie. Banalnie proste w obsłudze narzędzie, z sensowną, praktyczną optyką, które jeszcze do tego fajnie wygląda. Ja planuję stać się posiadaczem ;-)

W czwartek pokażemy kilka różnych ciekawych urządzeń, ale głównym bohaterem będzie HTC E8, czyli tańsza wersja flagowca HTC ONE M8. Coś mi się wydaję, że fani HTC czekają na taką opcję.

Co jeszcze? No coś jeszcze będzie…


Źródło: Nowości HTC w ofercie PLAYCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format drukowanie z internetu