cze

26

Nowe pakiety Solo w ofertach na kartę – w tym Solo XL!

Wiemy, że potrzeby niektórych osób pod kątem wykorzystania danych są większe, a i tak chcą korzystać z oferty na kartę. Specjalnie dla nich wprowadzamy nowy pakiet Solo XL!

Co w sobie zawiera?

  • internet bez limitu GB (z czego 20 GB w pełnej prędkości)
  • nielimitowane rozmowy
  • nielimitowane SMS-y
  • nielimitowane MMS-y
  • dostęp do sieci 5G

A to wszystko w cenie 35 zł miesięcznie. Aktywacja? W Play24 lub kodem USSD *111*203*1# ???? Jest to usługa cykliczna, więc nie musicie martwić się ponowną aktywacją po miesiącu – wystarczy, że będziecie mieli środki na koncie.

Pakiet jest dostępny dla taryf Formuła Play na Kartę, Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta.

A gdzie odNowa?

Spokojnie – tu przygotowaliśmy jeszcze większe zmiany! Dotychczas mogliście osobno wybrać pakiet minut, pakiet SMS czy internetu. Teraz w taryfie odNowa dajemy więcej swobody i wprowadzamy pakiety Solo (również z pakietem XL)! Będzie to wyglądać tak:

Pakiety Solo w taryfie odNowa

  Solo Mini Solo L Solo XL odNowa
Internet 10 GB 15 GB 20 GB
Rozmowy nielimitowane nielimitowane nielimitowane
SMS-y nielimitowane nielimitowane nielimitowane
MMS-y nielimitowane
Okres działania 10 dni (jednorazowy) miesiąc (cykliczny) miesiąc (cykliczny)
Aktywacja w Play24
Aktywacja kodem *111*209*1# *111*571*1# *111*229*1#
Cena 15 zł 30 zł 35 zł

Dodatkowo w Solo XL odNowa także otrzymujecie dostęp do sieci 5G. Powyższe pakiety wykorzystywane są przed tymi bez terminu ważności, więc nie musicie się martwić o swoje dotychczas zgromadzone środki.

 

PS: Sebastian, gratuluję daru jasnowidzenia w komentarzach ???? Na razie próbujemy z tańszym pakietem – jeśli spodoba się klientom to może Solo XXL z większą paczką danych ujrzy światło dzienne ????

The post Nowe pakiety Solo w ofertach na kartę – w tym Solo XL! appeared first on Blog Play.


Źródło: Nowe pakiety Solo w ofertach na kartę – w tym Solo XL!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie drukowanie projektów w lublinie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan wydruki z internetu lublin