mar

20

Nowa odsłona PLAY NOW!

Bardzo mocno rozwijamy nasze PLAY NOW i widzimy, że taki kierunek zmian Wam się podoba. Tym razem zmieniamy znacząco serwis www.

Zacznijmy od tego, co widać na pierwszy rzut oka – nowa, przejrzysta szata graficzna. Odświeżyliśmy wygląd serwisu, żeby był nowocześniejszy, milszy dla oka i łatwiejszy w nawigacji. A skoro już o tym mowa – ułatwiliśmy obsługę odtwarzacza poprzez obsługę z poziomu klawiatury komputera. Dodaliśmy także pełne EPG (elektroniczny przewodnik po programach), dzięki któremu można jeszcze szybciej znaleźć interesujące produkcje lub odkryć nowości poprzez przeglądanie interesujących opisów.

A co możecie oglądać dzięki PLAY NOW?

To ponad 70 kanałów telewizyjnych oraz tysiące treści wideo na żądanie – filmów, seriali, bajek czy transmisji sportowych. Już w marcu w Wypożyczalni pojawi się nominowany do Oscara film Boże Ciało w reżyserii Jana Komasy, animacja „Salma w Krainie Dusz” z Tomaszem Kotem i Julią Wieniawą w polskim dubbingu, czy nagrodzony Złotymi Lwami w Gdyni najnowszy film Agnieszki Holland „Obywatel Jones”.

Osoby z aktywnym bezpośrednim dostępem do programów i biblioteki HBO będą mogły obejrzeć dalsze losy bohaterów serialu Westworld czy miniserial prezentujący alternatywną historię Stanów Zjednoczonych o tytule Spisek Przeciwko Ameryce. W pakiecie SPORT na wszystkich fanów rywalizacji i emocji dostępne są rozgrywki najlepszych lig piłkarskich – hiszpańskiej, włoskiej i niemieckiej a także transmisje z wyścigów Formuła 1, zaczynając od inaugurującego sezon Grand Prix Australii i już tydzień później Grand Prix Bahrajnu.

Z nowości na stronie playnow.pl możecie korzystać już teraz – sprawdźcie sami!

The post Nowa odsłona PLAY NOW! appeared first on Blog Play.


Źródło: Nowa odsłona PLAY NOW!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy plakaty lublin wydruki Lublin