lip

26

Nowa innowacyjna metoda na zakupy w Google PLAY – tylko w PLAY

Dwa dni temu tajemniczo zasygnalizowałem na Twitterze start nowego fajnego projektu. Już wczoraj pojawiły się pierwsze pytania na ten temat na naszym Facebookowym wallu i forum.Zatem czas najwyższy napisać co i jak ;-) Przeczytajcie oficjalny komunikat prasowy na ten temat.

Prosto i wygodnie – tak kupisz aplikacje w PLAY

PLAY jako pierwszy operator w Polsce rozpoczął we współpracy z Google™ wdrożenie innowacyjnej metody płatności direct billing. Dzięki usłudze „Dopisz do rachunku PLAY” klienci mogą w bardzo prosty sposób dokonywać zakupów w sklepie Google Play™. Koszt aplikacji, gier oraz książek zostanie dopisany do rachunku klienta.

Wystarczy, że użytkownik smartfona z systemem operacyjnym Android™, ma aktywne konto w sklepie Google Play i posiada abonament w PLAY. Możliwość korzystania z usługi „Dopisz do rachunku PLAY” pojawi się automatycznie jako jedna z dwóch opcji płatności. Należności za zakupione aplikacje, gry i inne treści pojawią się na rozliczeniu towarzyszącym fakturze za usługi telekomunikacyjne od PLAY.

Screenshot_2013-07-25-11-10-35

Wdrożenie usługi rozpoczęło się 23 lipca. Każdego dnia kolejni klienci PLAY uzyskiwać będą w automatyczny sposób dostęp do usługi. Wszyscy abonenci będą mieli do niej dostęp po maksimum kilku tygodniach.

Oficjalna prezentacja usługi oraz prezentacja możliwości platformy direct billing nastąpi podczas imprezy „Play For Future powered by Google”. To wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją dla programistów, designerów, deweloperów, a także dla osób z pomysłami na nowe aplikacje do nawiązania współpracy z PLAY. W trakcie hakatonu będzie można zdobyć niepowtarzalne możliwości promocji swojego projektu, wysłuchać inspirujących prezentacji m.in. specjalistów z Google,  poznać ciekawe osoby z branży, a przy okazji świetnie się bawić. Będzie to również doskonała okazja dla dziennikarzy by zobaczyć na żywo jak powstają aplikacje i w jaki sposób PLAY będzie współpracował i wspierał twórców aplikacji i serwisów elektronicznych.
Z usługi korzystać mogą klienci indywidualni oraz biznesowi posiadający abonament w PLAY.

Na stronie Play.pl znajdziecie też regulamin usługi.

koniec

Tymczasem sam czekam na dostęp do usługi. Zaraz jak tylko się pojawi kupię pierwszą aplikację w Google PLAY. Gdybyście mieli kupić jakąś apkę to co jest Waszym numerem jeden na liście życzeń?


Źródło: Nowa innowacyjna metoda na zakupy w Google PLAY – tylko w PLAYCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin