lis

24

Nowa FORMUŁA MIX na slajdach

Uff… Po transmisji, po pytaniach, rozdaliśmy z Edytą kilka Julianów oraz smartfon, który jest hitem w MIXie, czyli Huawei Y5 II :)

Gdybyście chcieli na spokojnie przejrzeć slajdy to wrzucam wszystkie z kilkoma słowami komentarza:

play-mix-page-003
play-mix-page-004

Dlaczego zatem warto wybrać MIXa? Dla każdego ważne jest co innego, ale klient MIXowy dostaje smartfona od 1 złotówki a kontrakt realizuje przez doładowania – dostaje co miesiąc pakiet minut i danych. Do tego można bez ograniczeń słuchać muzyki za pośrednictwem TIDALa.

play-mix-page-005
play-mix-page-006

Nowa FORMUŁA MIX i FORMUŁA MIX Elastyczna prezentują się tak, jak powyżej. Druga opcja przez swoją konstrukcję pozwoli Wam na wybranie lepszego smartfona. Do każdego wariantu możecie zdecydować się na FORMUŁĘ JUNIOR BOX, gdzie w trosce o najmłodszych aktywne będą darmowe usługi Blokada Premium i STOP SPAM a dodatkowo w zestawie znajdą maskotkę Jego Najjaśniejszości Króla Juliana ;)

play-mix-page-007
play-mix-page-008

Z myślą o osobach, które niezbyt intensywnie korzystają z telefonu, ale chciałyby mieć nową słuchawkę a miesięcznie nie płacić dużo Edyta wymyśliła FORMUŁĘ MIX XS. Wewnątrz PLAY możecie rozmawiać i wysyłać SMSy totalnie bez limitu a do pozostałych mamy 100: 100 SMS, 100 minut na komórkowe, 100 minut na stacjonarne i 100 MB danych. Ciekawa konstrukcja ;)

play-mix-page-009
play-mix-page-010

Do każdej z opcji można wybrać dodatkowe pakiety według uznania oraz oczywiście wybrany telefon. Już mówiłem o tym podczas transmisji, ale zwróćcie uwagę na te pakiety danych – są tańsze niż te z usług na kartę. No i kwestia najważniejsza, czyli smartfony. Ta piątka będzie wojowała w nowej FORMULE MIX.

Powiedzieliśmy też o naszej wersji promocji z okazji zbliżającego się Black Friday i Cyber Monday, ale o tym w osobnym wpisie ;)


Źródło: Nowa FORMUŁA MIX na slajdachCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie drukowanie z PDF skanowanie lublin