lis

24

Nowa FORMUŁA MIX na slajdach

Uff… Po transmisji, po pytaniach, rozdaliśmy z Edytą kilka Julianów oraz smartfon, który jest hitem w MIXie, czyli Huawei Y5 II :)

Gdybyście chcieli na spokojnie przejrzeć slajdy to wrzucam wszystkie z kilkoma słowami komentarza:

play-mix-page-003
play-mix-page-004

Dlaczego zatem warto wybrać MIXa? Dla każdego ważne jest co innego, ale klient MIXowy dostaje smartfona od 1 złotówki a kontrakt realizuje przez doładowania – dostaje co miesiąc pakiet minut i danych. Do tego można bez ograniczeń słuchać muzyki za pośrednictwem TIDALa.

play-mix-page-005
play-mix-page-006

Nowa FORMUŁA MIX i FORMUŁA MIX Elastyczna prezentują się tak, jak powyżej. Druga opcja przez swoją konstrukcję pozwoli Wam na wybranie lepszego smartfona. Do każdego wariantu możecie zdecydować się na FORMUŁĘ JUNIOR BOX, gdzie w trosce o najmłodszych aktywne będą darmowe usługi Blokada Premium i STOP SPAM a dodatkowo w zestawie znajdą maskotkę Jego Najjaśniejszości Króla Juliana ;)

play-mix-page-007
play-mix-page-008

Z myślą o osobach, które niezbyt intensywnie korzystają z telefonu, ale chciałyby mieć nową słuchawkę a miesięcznie nie płacić dużo Edyta wymyśliła FORMUŁĘ MIX XS. Wewnątrz PLAY możecie rozmawiać i wysyłać SMSy totalnie bez limitu a do pozostałych mamy 100: 100 SMS, 100 minut na komórkowe, 100 minut na stacjonarne i 100 MB danych. Ciekawa konstrukcja ;)

play-mix-page-009
play-mix-page-010

Do każdej z opcji można wybrać dodatkowe pakiety według uznania oraz oczywiście wybrany telefon. Już mówiłem o tym podczas transmisji, ale zwróćcie uwagę na te pakiety danych – są tańsze niż te z usług na kartę. No i kwestia najważniejsza, czyli smartfony. Ta piątka będzie wojowała w nowej FORMULE MIX.

Powiedzieliśmy też o naszej wersji promocji z okazji zbliżającego się Black Friday i Cyber Monday, ale o tym w osobnym wpisie ;)


Źródło: Nowa FORMUŁA MIX na slajdach



Category: PLAY | Tags: None

Related Posts




You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie lublin skanowanie Lublin drukowanie map lublin wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format serwis ekspresów do kawy lublin