wrz

29

Niezbędnik rodziców – nowa Bezpieczna Rodzina

Bezpieczeństwo bliskich, a szczególnie dzieci, jest jedną z najważniejszych wartości. Według badań dzieci żyją w świecie internetu, natomiast rodzice mają silniejszą potrzebę ochrony dzieci przed zagrożeniami:

80% dzieci używa smartfonów samodzielnie lub posiada własny smartfon

80% rodziców chce chronić swoje dzieci w sieci i mieć wpływ na to co robią w swoich telefonach

74% rodziców chce mieć możliwość lokalizowania swoich dzieci i wiedzieć gdzie przebywają

Doskonale o tym wiemy, dlatego od dłuższego czasu możecie skorzystać w Play z usługi Bezpieczna Rodzina, natomiast od teraz staje się ona jeszcze lepsza! Z Bezpieczną Rodziną opieka nad dzieckiem może stać się odrobinę łatwiejsza – to usługa łącząca dwie rzeczy:

  • lokalizację
  • ochronę dziecka w internecie

Filar lokalizacji pozwala być blisko dziecka, nawet gdy jest poza domem i na przykład sprawdzić, czy bezpiecznie wraca ze szkoły. To rozwiązanie, dzięki któremu można zapewnić dziecku przestrzeń do zabawy, a sobie spokój ducha – wystarczy skonfigurować na mapie bezpieczne strefy a w razie opuszczenia jej przez dziecko rodzic otrzyma powiadomienie informujące o tym fakcie wraz z obecną lokalizacją pociechy. Dodatkowo sprawdzenie lokalizacji jest możliwe aż do 7 dni wstecz.

Z kolei ochrona dziecka w internecie ułatwia zarządzanie czasem, które dziecko spędza korzystając ze smartfona. Pozwala ustalić dzienne limity i chronić przed nadmiernym spędzaniem czasu przed ekranem. W prosty sposób można skonfigurować z jakich aplikacji może korzystać dziecko i ile czasu może poświęcić danej aktywności. Co więcej, umożliwia sprawdzenie jakie odwiedzało strony czy jakie filmy oglądało w aplikacji YouTube. A w razie potrzeby może też zdalnie zablokować telefon dziecka z dedykowaną informacją od rodzica – na przykład „pora spać ????” lub „najpierw posprzątaj swój pokój ????”.

Chcemy edukować, doradzać i dawać rodzicom odpowiednie narzędzia, które mogą posłużyć do poprawy bezpieczeństwa ich dzieci i uczenia ich odpowiedzialności. Pamiętamy jednak o tym, że sami rodzice mogą decydować, jak z nich korzystać.

Z Bezpiecznej Rodziny można korzystać zarówno w ofertach abonamentowych, jak i MIX czy „na kartę”. Rodzice mogą obsługiwać aplikację zarówno na systemach Android i iOS, natomiast ochroną można objąć telefony działające w oparciu o system Android. Do dyspozycji oddajemy dwa warianty, aby każdy rodzic mógł wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie dla siebie i swoich dzieci:


Wersja Standard to jedyne 9,99 zł miesięcznie, z kolei rozbudowana wersja Premium kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Dla nowych użytkowników usługi pierwszy miesiąc korzystania jest darmowy, aby móc przetestować to rozwiązanie i przekonać się na własnej skórze, że warto ???? To jedyna tak kompleksowa aplikacja łącząca zarówno lokalizację jak i ochronę dziecka w internecie. Usługę dostarcza Locon – niekwestionowany lider na rynku.

Więcej informacji znajdziecie na dedykowanej stronie usługi Bezpieczna Rodzina w Play.

The post Niezbędnik rodziców – nowa Bezpieczna Rodzina appeared first on Blog Play.


Źródło: Niezbędnik rodziców – nowa Bezpieczna RodzinaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie lublin skanowanie Lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie lublin drukowanie z PDF