lis

19

Nie chcemy tego nadajnika

Radio Szczecin zainteresowało się tematem naszego masztu. Wczoraj wrzuciłem jedno zdjęcie na Twittera. Dziś możecie zobaczyć więcej fot ze strony radia:

szczecin-nadajnik-1
szczecin-nadajnik-2
szczecin-nadajnik-3

fot. Radio Szczecin

Jak widzicie temat nie jest prosty. Cały proces budowlany z formalnego punktu widzenia jest prawidłowy. Zrobiono wszystkie badania. Wszystko jest zgodne z normami, ale… Budowanie masztów to bardzo skomplikowany temat. Zawsze jest grupa ludzi, która boi się i protestuje. Druga większa grupa nie protestuje, ale chce lepszy zasięg, szybszy net – im szybszy, tym lepiej. Nie będzie ich jednak w audycji.

Jestem pewien, że każdy rzecznik operatora bez względu na kolor ma od czasu do czasu taką sytuację. Tak, zadzwonię do audycji na żywo chociaż wiem, że nikogo nie obchodzi co mam do powiedzenia i nikt specjalnie nie będzie mnie słuchał.

Każdy nadajnik to duża inwestycja i staramy się robić wszystko, aby nasza inwestycja była jak najbardziej skuteczna dla użytkowników a jednocześnie najmniej uciążliwa dla mieszkańców. Niestety, z tego co wiem, spółdzielnia mieszkaniowa nie chciała z nami rozmawiać, dlatego musieliśmy wybudować maszt. Szukaliśmy w tym rejonie miejsca na nadajnik od kilku lat.

A jutro? Jutro będzie audycja o źle przykręconym kasowniku w autobusie numer X…


Źródło: Nie chcemy tego nadajnikaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format