mar

16

Najlepsi z najlepszych czyli nagrody dla naj w sprzedaży PLAY

Tak wiem doskonale, że dziś 10 dzisiąta rocznica, ale na wspominki przyjdzie jeszcze czas. Myślę, że to idealna okazja, żeby właśnie w tkim ważnym dniu wymienić najważniejsze osoby w PLAY. Nie CEO, nie CMO, nie Gruszka zdecydował o sukcesie firmy. Najawżniejsze słowa uznania należą się naszym konsultantom w salonach i dordcom biznesowym. Nikt nie ma lepszej sieci sprzedaży w tej branży. Jak ktoś myśli inaczej to ja chętnie podejmę wyzwanie.

Gratuluje wszystkim nominowanym (bo wiem, że różnice były minimalne) i oczywiście zwyciezcom!!!

Wybrałem kilka trochę personalnych kategorii. Zacznę może od mega ważnej dla Was kategorii czyli Salon z Najwyższa Jakością i tutaj wygrał salon naszego partnera Playada Śrem. BRAWO! Zazdroszczę Waszym klientom.

Największe Przyśpieszenie Roku zgarnia Częstochowa Galeria Jurajska (pomogły moce nadprzyrodzone)

Salon Partnerski Roku – tyle razy przejeżdżałem a nie byłem – KIM Kraków Zakopianka

Salon Własny Roku ….. Warszawa Arkadia i sweet focia z szefową:

Konsultant Roku – Kanał Partnerski – Edyta Jucewicz (Tele M Pruszcz Gdański) (Edyty nie udało mi się złapać ;-(

Konsultant Roku – Kanał Własny – przekocur z wybrzeża czyli Piotr Zygmunt (Gdańsk Galeria Bałtycka)

Doradca Biznesowy Roku – Kanał Agencyjny – myślę, że wygrał bo podpisał z moją „firemką” umowę – Mateusz Tarnas – NG Connect

Doradca Biznesowy Roku – Kanał Własny – Bartosz Pawłowski. Gratulacje!

Kategorii było więcej, ale nie wiem czy mogę o wszystkich pisać w końcu licho nie śpi tylko czyta bloga ;-) Ale gratuluje bardzo CC House, Transcom, Samap, KIM, NG Connect, Estel i Playada.

Ciekawa kategoria to Salon Roku – Sprzedaż Produktów Samsung – Łódź Manufaktura. Brawo tym bardziej, że kilka lat temu nasza konkurencja otworzyła tam piękny salon z Samusngiem i chyba niewiele z tego projektu zostało.

Bardzo wszystkim dziękuje za miłe słowa, za wszystkie selfiki i toasty. Jak powiedział Jorgen – duma i honor stać przed Wami. Dziękujemy!!!

 


Źródło: Najlepsi z najlepszych czyli nagrody dla naj w sprzedaży PLAYCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe drukowanie skanowanie Lublin drukowanie projektów w lublinie wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki plakaty lublin