cze

20

Nagrody z transmisji na żywo

Ostatnio sporo się działo :-) Zarówno mecze Polski na Euro 2016 jak i dwie konferencje prasowe. Złapaliśmy wolną chwilę, więc rozwiązujemy konkursy. Obiecałem między innymi jedną SIMkę z przekozackim numerem – to serio bardzo fajna kombinacja, ale pozna ją tylko przyszły właściciel ;-) A zostaje nim michal88 za bystry komentarz:

Pytanie: Po przeniesieniu numeru do PLAY, dostajemy bonus 60zł ważny 90 dni. Czy ten bonus 100zł jest na tym samym „koncie bonusowym” co to 60zł? Czyli wtedy będzie się miało 160zł ważne 90 dni? + rok ważności konta.

Co więcej Marcin dostanie od nas doładowanie za pytanie dotyczące liczenia stażu oraz wymienienie YouTuberów, którzy pojawili się w naszej reklamie z Margaret ;-)

Mieliśmy również drugą sesję pytań i odpowiedzi o nowych abonamentach – FORMULE SOLO, DUET i RODZINA. Nagrodę specjalną obiecałem Dawidowi, który zapytał:

A co jeśli ktoś się pokłóci – czy można tego kogoś wyrzucić z oferty duet i przejść do separacji. Ważne :D

Oferty FORMUŁA SEPARACJA nie planujemy tworzyć, ale komentarz na tyle ciekawy, że zaproponuję Ci udział w PlayWeekendzie :-) Co Ty na to? O szczegółach opowie Ci mailowo Krzysiek. Jeżeli nie możesz to napisz o jakim akcesorium do swojego smartfona marzysz to coś pokomibnujemy.

Nagrody dostaną też Marcin i Wojtek – Krzysiek będzie do Was wszystkich pisał w poniedziałek.

 

Co ważne – jeśli wygraliście coś w danym konkursie a nie otrzymaliście od nas nagrody piszcie proszę na krzysztof.sylwerski@play.pl – zweryfikujemy to. Działamy na bieżąco, ale czasem może faktycznie coś umknąć, sprawdźcie też folder „inne” w wiadomościach na Facebooku i „SPAM” na skrzynce mailowej – jest szansa, że pisaliśmy a nie dostaliśmy odpowiedzi.


Źródło: Nagrody z transmisji na żywoCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format