lip

31

Na wakacje 2 za 1 także w ofercie Play Internet!

Oferta 2 za 1 cieszy się sporą popularnością i dlatego podobną akcję wprowadzamy w Play Internet ;) Wybierając ofertę 50 GB lub bez limitu GB możecie zdecydować się na routerowy zestaw składający się z:

  • domowego Huawei B310
  • przenośnego Huawei E5573Cs

Po co taki zestaw? Jest bardzo dużo zalet!

Przede wszystkim korzystając w domu dysponujesz mocnym Wi-Fi dla całej rodziny i masz możliwość korzystania nie tylko z bezprzewodowej łączności, ale i z kabla ethernet a wyjeżdżając na weekend czy wakacje możesz zabrać ze sobą własny internet – karta SIM zawsze może być z Tobą. Przenośny router zmieści się w kieszeni czy każdym plecaku czy torebce a internetem można podzielić się ze znajomymi.

Dzięki temu można także przygotować sobie car Wi-Fi, czyli internet w aucie, by w drodze pasażerowie oglądali materiały na przykład z PLAY NOW.

To także dobre rozwiązanie dla studentów. Stacjonarnie wykorzystanie w akademiku czy własnym pokoju a mobilnie na uczelni.

Brzmi dobrze? Z oferty możecie skorzystać w naszym eshopie :)


Źródło: Na wakacje 2 za 1 także w ofercie Play Internet!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin skanowanie dokumentacji lublin