mar

7

MWC i zginane ekrany z 5G

Samsung powiedział A i teraz się zacznie. Tradycyjnie wszystko co najważniejsze zobaczymy zanim MWC się na poważnie zacznie. Już dziś Oppo i kosmiczny zoom optyczny. Mam nadzieję, że to nie wszystko.

Jutro dwie duże konfy Huawei i LG…. czekam na dużo dobrego i zginanego (jak zwykle marketingowcy zrobi falstart z billboardem, skąd ja to znam).

Huawei chcąc czy nie chcąc będzie tematem numer jeden kongresu. Gdzieś przeczytałem, że branża ma kaca przez tą całe zamieszanie. Sam mam mieszane uczucia i mam nadzieję, że to wszystko nie zatrzyma 5G cokolwiek to 5G dla nas klientów znaczy.

Bardzo liczę na w miarę przystępne cenowo flagowce działające na 5G. Samsung zrobił to bardzo dobrze. Wszyscy liczyliśmy na serię dziesiątek, o których wiedzieliśmy już wszystko tymczasem show skutecznie zdominowało zginanie i 5G. Czytałem komentarze w stylu gruby, brzydki i ciężki. To dopiero start, początek zupełnie nowej kategorii, dlatego pierwsze modele nie mają lekko. Za kilka lat będziemy się z tego śmiać jak z pierwszego … uroczego smartfona z Androidem.

Lubię kiedy się coś dzieje, coś się zmienia i Samsung zrobił to idealnie. Teraz czas na innych. Ja wybieram się w Barcelonie na konferencję SONY i ciekawe bo o tym co zostanie pokazane wiem najmniej i bardzo dobrze.

PS: Widzę, że 5 tysięcy „pykło” – zaraz po powrocie z BCN rozwiązuje konkurs i tuż po 8 marca smartfon, pewnie model E, poleci do Ciebie, no chyba, że mieszkasz blisko wtedy ja polecę. Szczerze zazdro bo ja bawiłem się nim tylko chwilunię.

A Wy na co czekacie? Może kupimy do PLAY?

The post MWC i zginane ekrany z 5G appeared first on Tako rzecze Rzecznik Play.


Źródło: MWC i zginane ekrany z 5G



Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.



You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki z internetu lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie dokumentacji lublin