mar

7

MWC i zginane ekrany z 5G

Samsung powiedział A i teraz się zacznie. Tradycyjnie wszystko co najważniejsze zobaczymy zanim MWC się na poważnie zacznie. Już dziś Oppo i kosmiczny zoom optyczny. Mam nadzieję, że to nie wszystko.

Jutro dwie duże konfy Huawei i LG…. czekam na dużo dobrego i zginanego (jak zwykle marketingowcy zrobi falstart z billboardem, skąd ja to znam).

Huawei chcąc czy nie chcąc będzie tematem numer jeden kongresu. Gdzieś przeczytałem, że branża ma kaca przez tą całe zamieszanie. Sam mam mieszane uczucia i mam nadzieję, że to wszystko nie zatrzyma 5G cokolwiek to 5G dla nas klientów znaczy.

Bardzo liczę na w miarę przystępne cenowo flagowce działające na 5G. Samsung zrobił to bardzo dobrze. Wszyscy liczyliśmy na serię dziesiątek, o których wiedzieliśmy już wszystko tymczasem show skutecznie zdominowało zginanie i 5G. Czytałem komentarze w stylu gruby, brzydki i ciężki. To dopiero start, początek zupełnie nowej kategorii, dlatego pierwsze modele nie mają lekko. Za kilka lat będziemy się z tego śmiać jak z pierwszego … uroczego smartfona z Androidem.

Lubię kiedy się coś dzieje, coś się zmienia i Samsung zrobił to idealnie. Teraz czas na innych. Ja wybieram się w Barcelonie na konferencję SONY i ciekawe bo o tym co zostanie pokazane wiem najmniej i bardzo dobrze.

PS: Widzę, że 5 tysięcy „pykło” – zaraz po powrocie z BCN rozwiązuje konkurs i tuż po 8 marca smartfon, pewnie model E, poleci do Ciebie, no chyba, że mieszkasz blisko wtedy ja polecę. Szczerze zazdro bo ja bawiłem się nim tylko chwilunię.

A Wy na co czekacie? Może kupimy do PLAY?

The post MWC i zginane ekrany z 5G appeared first on Tako rzecze Rzecznik Play.


Źródło: MWC i zginane ekrany z 5GCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki