gru

22

Muzyczne combo trafia do oferty

Coś jest w muzyce, że przemawia do wszystkich. Żeby słuchać jej w fajnej jakości warto zadbać o dobry sprzęt. Dlatego możecie u nas od jutra kupić świetne combo – słuchawki Marshall Major II wraz z głośnikiem Marshall Acton.


(na fotce niesforne włosy zasłuchanej Ewy)

Na takim sprzęcie świetnie się słucha muzyki z TIDALa – pamiętajcie, że to już ostatnie dni promo i wystarczy go aktywować do końca roku, by mieć darmowy dostęp na 2 lata. Słuchacie na Apple Music czy Spotify? Dajcie szansę TIDALowi, na pewno będzie inny a może okaże się lepszy? Ja sobie nie wyobrażam teraz codziennego funkcjonowania bez muzyki z chmury. No i jest tam nowy Pezet:

Jeśli będziecie siedzieć przy świątecznym stole możecie w ramach prezentu włączyć im darmowego TIDALa jeśli jeszcze go nie mają :)


Źródło: Muzyczne combo trafia do ofertyCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie lublin wydruki z internetu lublin serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie