kwi

29

Możesz wymienić telefon już po 12 miesiącach

Podoba Ci się nowiutki HTC ONE M8 na przykład i nie chcesz czekać do końca kontraktu? Biorąc pod uwagę tempo wprowadzania na rynek nowych modeli przez 24 miesiące sporo może się wydarzyć. Dlatego z przyjemnością informuję, że wróciliśmy do opcji przedłużenia umowy w PLAY już po 12 miesiącach i jest ona dla Was dostępna już od kilku tygodni.

Przyznam się, że już dawno miałem zrobić wpis na ten temat i ciągle coś mi wypadało. Tym razem jednak zmotywowała mnie konkurencja a dokładniej ich reklamy. Najpierw w radiu, a potem w mailu przeczytałem, że wymiana telefonu po 12 miesiącach możliwa jest tylko u jednego operatora. No właśnie tylko to „tylko” jest nieco marketingowo przesadzone ;-) W PLAY również smartfon czeka na Was już po 12 miesiącach.

Promocje oraz taryfy są dostępne dla każdego Klienta  indywidualnie na podstawie analizy dotychczasowych rachunków. Wystarczy zadzwonić do Obsługi Klienta, udać się do salonu lub odwiedzić nasz sklep internetowy po zalogowaniu się i wtedy można uzyskac konkretną ofertę i przedłużyć umowę.  Zapraszamy do naszych salonów :)

 PS: Przy okazji bardzo dziękuje konkurentom za regularne wysyłanie (mailem/SMSem) pracownikom PLAY ofert przeniesienia numeru do innych sieci. Proszę nas nie mylić z panami Prokop i Mozil.


Źródło: Możesz wymienić telefon już po 12 miesiącachCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format