cze

28

Mistrzowskie promo doładowań po raz trzeci!

Mundial w Rosji przyniósł już trochę niespodzianek, ciekawi mnie co jeszcze kryje w zanadrzu ;)

Jedną z nich jest na pewno to, że dzisiejszy mecz z Japonią będzie dla biało-czerwonych już ostatnim na tym turnieju. Na pewno szkoda, na pewno liczyliśmy na więcej, ale mimo to warto wspierać naszą Reprezentację i kibicować im do końca.

I właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was kolejne mistrzowskie promo doładowań z bonusem :) Tym razem można powiedzieć, że jest „na otarcie łez”.

Mistrzowskie bonusy prezentują się tak:

wartość doładowania mistrzowski bonus
5 – 9,99 zł 2 GB
10 – 24,99 zł 4 GB
25 – 49,99 zł 8 GB
50 zł i więcej 100% wartości doładowania na konto promocyjne

Uwaga – bonus działa tylko i wyłącznie dnia 28 czerwca 2018 r. przy doładowaniach wykonanych za pośrednictwem strony doladowania.play.plSzczegóły na dedykowanej stronie.

Mimo deszczowej pogody wciąż Was zachęcam i będę zachęcał do spróbowania swoich sił i strzelania bramek w naszej grze Mistrzowska 11! Wystarczy wejść na stronę mistrzowska11.play.pl i strzelać gole :) W tej turze do wygrania Sony Xperia XZ2!

O 16 oglądamy mecz i liczymy na bramki biało-czerwonych! POLSKA GOLA!


Źródło: Mistrzowskie promo doładowań po raz trzeci!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin drukowanie z internetu skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan