sty

23

LG V10 z wypasionym gratisem w przedsprzedaży

Krzysztof się lekko zagapił z tym ważnym newsem. Jeszcze kilka tygodni temu miałem ten super LG smartfon w rękach na CES a teraz już w PLAY w przedsprzedaży. Bardzo lubimy zaczynać sprzedawać takie cudeńka i zwykle to bardzo dobrze wróży takiemu modelowi czego z całego serca życzę LG V10.

Tak, Bardzo ciekawym dodatkiem jest dodatkowy wyświetlacz z przodu, na pewno się tym wyróżnia i zobaczymy, jak dalej będzie się rozwijać.

Tak jak LG G4 miał wbudowane zaawansowane ustawienia manualne aparatu fotograficznego, tak V10 ma zaawansowane ustawienia manualne, ale uwaga! Również w trybie wideo! Jeśli ktoś jest lub chce być profesjonalistą w nagrywaniu i obróbce wideo to jest to chyba najbardziej uniwersalne urządzenie, które do tego posłuży, zawsze macie je w kieszeni a możliwości w rękach profesjonalisty po prostu powodują opad szczęki :-) (mam nadzieję, że uda nam się to sprawdzić)

Jeśli zdecydujecie się kupić go już teraz to w Play do zestawu dodajemy mega szybką i pojemną kartę pamięci microSD – aż 200 GB danych! Z takim dodatkiem spokojnie możecie nagrywać godziny materiału w 4K :-)

Zobaczcie kilka fotek, tym razem inaczej, bo wszystkie z mega detalami w trybie makro:

LG V10 makro (1) LG V10 makro (2) LG V10 makro (3) LG V10 makro (4) LG V10 makro (5) LG V10 makro (6) LG V10 makro (7) LG V10 makro (8)

 


Źródło: LG V10 z wypasionym gratisem w przedsprzedażyCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin drukowanie z PDF serwis ekspresów do kawy lublin skanowanie dokumentacji lublin