maj

26

Kto wygra mecz? HTC Desire X czeka

Ja wiem, że nie wszyscy jesteście kibicami i nie specjalnie interesuje Was to, że dziś finał UEFA Champions League. Ja się jaram się bardzo i wybieram się na Allianz Arena kibicować… polskim pszczołom. Mogę nie wrócić ;-)

Dawno nie było prostego konkursu na blogu. HTC to jeden z partnerów UEFA Champions League. Dlatego powalczymy dziś o HTC właśnie, a dokładnie o nowiutkiego HTC Desire X.

Click here to view the embedded video.

Przypominam, że kupując ten telefon w naszym e-shopie macie szanse zdobyć replikę piłki, która dziś wieczorem będzie kopana na Wembley. Spieszcie się bo liczba piłek jest ograniczona.

Pytanie jest proste. Podajcie proszę wynik dzisiejszego meczu BVB Borussia Dortmund kontra FC Bayern Munich . Ale, żeby było trudniej wpisujcie również kto strzeli bramki? Kto będzie najbliżej wyniku temu oddam smartfona. Wynik 0:0 oczywiście nie wchodzi w grę. Czekamy na zgłoszenia do 20:45.

Bardzo proszę zgłaszajcie jedną propozycję – to zabawa, ale dajmy wszystkim szansę.


Źródło: Kto wygra mecz? HTC Desire X czekaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie dokumentacji lublin