kwi

4

Kozacka przedsprzedaż LG G6

Podpowiedziałem Wam, że warto poczekać na przedsprzedaż tego modelu. A jest ona kozacka. Kozacka przez duże „K”. Przede wszystkim:

LG G6 w PLAY dostaniecie za 1 zł przy abonamencie FORMUŁA SOLO L za 155 zł miesięcznie.

To wybitnie niska cena. Naprawdę – Krzysiek sam go chce kupić ;) A co poza tym?

Przenośny projektor LG Minibeam.

Z wbudowaną baterią, wyświetlające obraz HD do 100 cali. Idealny na camping, pod namiot czy inne wyjazdy. A poza sezonem spokojnie swoją rolę spełni w domu. Ich ilość jest ograniczona, więc radzę się decydować bardzo, bardzo szybko.

 

Bezprzewodowe słuchawki LG Tone Infinim.


Mam je i to bardzo wygodne rozwiązanie, często zapominam, że w ogóle mam je na szyi ;)

Rok gwarancji na wyświetlacz.

Boisz się, że telefon spadnie przez co stłucze się ten duży wyświetlacz? W zestawie jest voucher na jedną bezpłatną wymianę wyświetlacza do wykorzystania w ciągu roku. Moim zdaniem w takie dodatki powinni iść producenci, bo to najcenniejsza część całego smartfona.

Konkurs, w którym do wygrania są bilety na wycieczkę do Hollywood.

Duży wyświetlacz w LG, PLAY NOW w Play i w ten zawiły sposób docieramy do wielkiego kina i zwiedzania studia filmowego ;)

 

To wszystko w ramach jednego smartfona. To największa, najbardziej wypasiona i najlepiej wyceniona przedsprzedaż w PLAY – bierzcie, bo rozejdzie się jak świeże bułeczki :) LG G6 znajdziecie w naszym eshopie.


Źródło: Kozacka przedsprzedaż LG G6Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format drukowanie z PDF skanowanie lublin