paź

25

Konkurs 13 koszulek qqłki

Przy okazji ogłaszania naszych wyników za drugi kwartał ogłosiłem mały, prosty konkurs – za wytypowanie poprawnej liczby klientów (czy jak wolicie – kart SIM) proponowałem kolekcję PLAYowych koszulek :-)

Wygrał nasz stały czytelnik – qqłka, ale zaproponował, by zamiast wygranej mógł zorganizować na blogu konkurs, w którym będzie mógł przekazać swoją nagrodę. Zgodziłem się i macie kolejny raz szansę zdobyć coś tak unikalnego jak kolekcja naszych milionowych t-shirtów (oczywiscie koszulka numer 13 będzie w zestawie). Tak przy okazji qqłka to czytenik, który nie raz i nie dwa wypominał mi różne rzeczy. Czasem słusznie czasem mniej, ale to fajny przykład na różnicę miedzy rzeczową krytyką a pustym hejtem.

Ale do rzeczy – co trzeba zrobić?

Zadanie nieskomplikowane i bardzo otwarte – wystarczy stworzyć filmik, na którym pokażecie jak 12 000 000 zmienia się w 13 000 000 (ewentualnie 12 w 13) :-) Pamiętajcie, że najważniejszy jest świetny pomysł.

Z kwestii technicznych – filmik ma trwać do 30 sekund i być wrzucony na YouTube – w komentarzach czekamy na Wasze linki. Na zadanie macie tydzień (do 1.11). Po tym czasie jury w składzie qqłka (przewodniczący), Krzysiek i ja ocenimy Waszą pracę – jeśli nie będziemy mogli się zdecydować w wyborze pomogą nam Ewa i Ola ;-)

Pierwsze, co przyszło mi na myśl, gdybym ja miał nagrywać filmik to timelapse zrobiony w naszej kuchni na 6. piętrze między 12 a 13 z zegarem w tle, żeby można było pokazać upływający czas. Zobaczylibyście jak po zapełnieniu tego pomieszczenia poznać, że przyszła pora lunchu i PLAYersi zbierają się na posiłek ;-)

To co? Do dzieła :-) Czekamy tydzień.


Źródło: Konkurs 13 koszulek qqłkiCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format naprawa ekspresów serwis ekspresów do kawy lublin