paź

25

Konkurs 13 koszulek qqłki

Przy okazji ogłaszania naszych wyników za drugi kwartał ogłosiłem mały, prosty konkurs – za wytypowanie poprawnej liczby klientów (czy jak wolicie – kart SIM) proponowałem kolekcję PLAYowych koszulek :-)

Wygrał nasz stały czytelnik – qqłka, ale zaproponował, by zamiast wygranej mógł zorganizować na blogu konkurs, w którym będzie mógł przekazać swoją nagrodę. Zgodziłem się i macie kolejny raz szansę zdobyć coś tak unikalnego jak kolekcja naszych milionowych t-shirtów (oczywiscie koszulka numer 13 będzie w zestawie). Tak przy okazji qqłka to czytenik, który nie raz i nie dwa wypominał mi różne rzeczy. Czasem słusznie czasem mniej, ale to fajny przykład na różnicę miedzy rzeczową krytyką a pustym hejtem.

Ale do rzeczy – co trzeba zrobić?

Zadanie nieskomplikowane i bardzo otwarte – wystarczy stworzyć filmik, na którym pokażecie jak 12 000 000 zmienia się w 13 000 000 (ewentualnie 12 w 13) :-) Pamiętajcie, że najważniejszy jest świetny pomysł.

Z kwestii technicznych – filmik ma trwać do 30 sekund i być wrzucony na YouTube – w komentarzach czekamy na Wasze linki. Na zadanie macie tydzień (do 1.11). Po tym czasie jury w składzie qqłka (przewodniczący), Krzysiek i ja ocenimy Waszą pracę – jeśli nie będziemy mogli się zdecydować w wyborze pomogą nam Ewa i Ola ;-)

Pierwsze, co przyszło mi na myśl, gdybym ja miał nagrywać filmik to timelapse zrobiony w naszej kuchni na 6. piętrze między 12 a 13 z zegarem w tle, żeby można było pokazać upływający czas. Zobaczylibyście jak po zapełnieniu tego pomieszczenia poznać, że przyszła pora lunchu i PLAYersi zbierają się na posiłek ;-)

To co? Do dzieła :-) Czekamy tydzień.


Źródło: Konkurs 13 koszulek qqłkiCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan