lis

8

Koniec promo MNP początek nowego promo MNP

Jeżeli planujecie przenieść numer do PLAY to polecam pobiec do sklepu. Ostatnie chwile agresywnej promocji, która nawet zaniepokoiła prezesa pomarańczowych..

Od jutra nowe wydanie, dobre, ale na przykład kończy się 9 miesięcy szczęścia z Samsungiem…

Przenosicie numer w ofercie bez telefonu – super, nie płacicie abonamentu przez pierwsze 6 miesięcy (we wszystkich ofertach S, M, L i dla każdej kupowanej karty SIM. To dosyć istotne ponieważ u zielonej konkurencji rabat tylko na pierwszą.  

A może kupujesz nowy smartfon – przyjdź do nas, a dostaniesz duży rabat na swój abonament przez 6 miesięcy (płacisz tylko różnicę w abonamencie pomiędzy ofertą z telefonem i bez) Warto!

Z tej okazji przygotowaliśmy też smartfony w atrakcyjnych cenach, a wśród nich warto wyróżnić bardzo popularne:

– Huawei Mate 20 lite przeceniony z 139 zł na 1 zł (w ofercie L z dopłatą 50 zł miesięcznie)

– Samsung Galaxy J4+ za 1 zł (w ofercie M z dopłatą 20 zł miesięcznie)

Play przygotował także ciekawa propozycję dla klientów biznesowych,  którzy wybiorą taryfę Biznes Box Ultra i przeniosą numer do Play.

W tej ofercie klienci zyskują pół roku abonamentu za darmo. Przy trzech kartach SIM oznacza to oszczędności rzędu 600 zł netto, a do tego nielimitowane rozmowy, SMSy i 20 GB internetu w telefonie oraz kartę do internetu biurowego z pakietem 200GB z pełną prędkością. Do oferty można dokupić nowoczesne smartfony w atrakcyjnych cenach.

 UWAGA! Promo ma limit czasowy (do odwołania) o czym oczywiście Was poinformuję z wyprzedzeniem.


Źródło: Koniec promo MNP początek nowego promo MNPCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki z internetu lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin wydruki lublin centrum tanie wydruki lublin wielkoformatowe format