sty

31

Kolejne 3 nowości w cenniku

Wpis stricte informacyjny, bo wprowadzamy 3 nowości. Do oferty standardowej trafia tablet Lenovo Tab 3 8″ LTE – do tej pory mogliście go kupić z SIMką, na której było duże wiaderko internetu, teraz także w FORMUŁACH głosowych.

Dodatkowo do oferty na życzenie dodaliśmy:

  • LG G5 SE

  • MaxCom MM29D, który będzie hitem w FORMULE STACJONARNEJ – to bardzo łatwa przesiadka z tradycyjnego telefonu stacjonarnego na taki, który obsługuje karty SIM. Bardzo duże przyciski, czytelny wyświetlacz, czyli sprzęt, żeby tylko dzwonić i odbierać rozmowy :)

 

A dzisiaj wieczorem (ok. 20:30) zapraszam na transmisję z zapowiadaną wcześniej nowością. Co to będzie? Coś, z czego pewnie większość z Was nie skorzysta, ale mimo to bardzo miło będzie z Wami się „zobaczyć” :)

Cennik 26.01


Źródło: Kolejne 3 nowości w cennikuCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin plakaty lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy