kwi

1

Jutro uruchamiamy przedsprzedaż iPhone’a SE z dodatkiem

Byłem wielkim fanem 4 cali. Pamiętam co mówił Steve o optymanlym rozmiarze smartfona. Potem wszystko się zmieniło i okazało się, że więcej cali to więcej możliwości nawet jeżeli ręka, ta moja osobista, gorzej sobie z tym radzi.

Spece od marketingu Apple uznali jednak, że coś w tym jest i mamy bardzo ciekawy moim zdaniem ruch produktowy. Trudno nazwać ten smartfon tanim, ale jakoś tak czuję w kościach, że namiesza trochę w swojej kategorii lub inaczej na swojej półce ;-)

Czy mocne podzespoły zamknięte w małej obudowie będą hitem? Zobaczymy ;-) Jest jakoś tak magicznie, że wszystko co związane z Apple wzbudza duże zainteresowanie, ale czy przełoży się na sprzedaż? Przedsprzedaże to zawsze dobry moment na zakupy. Mamy za sobą bardzooooooo dobry start Samsungów S7

Tak, tak jutro na serio odpalamy przedsprzedaż iPhone’a SE! Mamy dostępne wszystkie wersje kolorystyczne w obu wersjach pojemnościowych. Space Grey 16 GB, Rose Gold 64 GB i inne kombinacje – do wyboru, do koloru :-)

Dodatkowo osoby, które zdecydują się na wybranie nowego iPhone’a w przedsprzedaży otrzymają od nas w zestawie etui ULTRA SLIM – tylko 0,3 mm – firmy PURO.

Etui Puro iPhone SE 2
Etui Puro iPhone SE 1
Etui Puro iPhone SE 7

Zainteresowani? Na początek zamówienia będziecie mogli składać wyłącznie w eshopie. Smartfony będziemy wysyłać w pierwszej połowie przyszłego tygodnia :-)

Cennik przedsprzedaży iPhone SE

PS: Mam tylko wielką nadzieję, że kolejne premiery smartfonowe Apple bedą pojawiać się w PLAY równie szybko i do Berlina będę tylko jeżdził z żoną na randki ;-)

 


Źródło: Jutro uruchamiamy przedsprzedaż iPhone’a SE z dodatkiemCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan wydruki z internetu lublin