wrz

2

Jesień pełna tajemnic na kanale HISTORY

Już od dzisiaj w PLAY NOW i PLAY NOW TV na kanale HISTORY (w pakiecie Podstawowym) rozpoczyna się cykl programowy Jesień pełna tajemnic. We wtorki i środy od godziny 21 zobaczycie najciekawsze, najbardziej fascynujące oraz najbardziej dociekliwe programy dla miłośników poszukiwania ukrytych znaczeń i odkrywania tajemnic.

Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć tak ekscytujące serie jak Starożytni kosmici z Giorgio A. Tsoukalosem – pisarzem, prezenterem telewizyjnym, zwolennikiem hipotezy, że w starożytności doszło do kontaktu między ludźmi a należącymi do pozaziemskich ras astronautami. Jest też oczywiście bohaterem mema, w którym wyjaśnieniem na wszystko są tytułowi kosmici ????

Ale jest tego więcej! Od 8 września będzie można także oglądać Klątwę Wyspy Dębów, gdzie dobrze już znani Rick, Marty i ich zespół powracają na Wyspę Dębów z jeszcze większą determinacją, zasobami i nowoczesną technologią. Zdaje się, że nic nie powstrzyma ich przed rozwiązaniem tajemnicy wyspy, która pozostaje nieodgadniona od ponad 200 lat. Tym razem mają pełne wsparcie właściciela ziemi, Toma Nolana, syna zmarłego Freda Nolana, dzięki czemu zyskali niespotykany dostęp do nowych obszarów wyspy. Mają nadzieję, że to przyniesie im odpowiedzi… i skarb.

Z kolei od 9 września na antenę trafi również Złoto generała Yamashity, który odkrywa jedną z największych tajemnic II wojny światowej. Gdy alianci nadciągali na wschód w 1945 roku, japońskie oddziały dowodzone przez tamtejszego generała – Yamashitę – miały ukryć na Filipinach skarby warte fortuny. Na kosztowności miało składać się złoto, biżuteria i bezcenne artefakty skradzione innym narodom. Teraz grupa amerykańskich poszukiwaczy podąża tropem wskazanym przez świadka, który twierdzi, że widział na własne oczy, jak żołnierze Yamashity ukrywali ogromną liczbę skrzyń. Mieli zakopać skarb w tunelach, a następnie zabezpieczyć wejścia detonując materiały wybuchowe i podkładając bomby-zasadzki. Ekipa musi teraz odszyfrować kod pozostawiony przez sekretne stowarzyszenie, by uniknąć pułapek i odkryć legendarny skarb.

Pamiętajcie – wtorki i środy o 21:00 na kanale HISTORY!

 

Psst – jeśli nie uda Ci się zobaczyć programów na kanale to wciąż możesz je nadrobić aż do 7 dni po emisji lub nawet później korzystając z naszej biblioteki Wideo.

The post Jesień pełna tajemnic na kanale HISTORY appeared first on Blog Play.


Źródło: Jesień pełna tajemnic na kanale HISTORYCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan skanowanie lublin