cze

29

Jak zgłosić się do testów Play TV?

Widzę sporo chętnych na testy mobilnej telewizji ;-) Bardzo mnie to cieszy.

Widziałem dużo pytań na ten temat, dlatego warto rozwiać wątpliwości. Po kolei:

PLAY_27.06.2016-page-015

Tu krótkie podsumowanie i mega istotna informacja – korzystanie z aplikacji Play TV nie zabiera Wam danych z pakietu. To jest naszym zdaniem bardzo ważne, bo Wasz wykupiony transfer jest całkowicie do Waszej dyspozycji do korzystania z innych aplikacji czy przeglądania neta. Dzięki temu swobodnie, w pełni komfortowo możecie oglądać Play TV.

Co do kanałów – cały czas nad tym pracujemy, chcemy zapewnić jak największą liczbę programów, ale na chwilę obecną trwają testy i nie jest to finalna wersja usługi. Wstrzymajcie się proszę zatem z komentarzami w stylu „Eee, nie ma XYZ, więc słabo i Play dał ciała.” – cierpliwość popłaca :-) Nadmierny pośpiech jest niewskazany a doskonale przekonali się o tym nasi zieloni koledzy, którzy przez swoją aplikację na „i” próbują transmitować Mistrzostwa Europy.

PLAY_27.06.2016-page-016

Na tym slajdzie chyba wyjaśniliśmy wszystko ;-) Po pierwsze testy są dostępne dla osób korzystających z abonamentu w Play. Na chwilę obecną Red Bull MOBILE i taryfy przeznaczone dla biznesu są wyłączone z testów. Po drugie aplikacja dostępna jest dla smartfonów i tabletów z Androidem. Wszystko się zgadza? To wystarczy zgłosić się do testów SMSem na numer 650 o treści TAK i pobrać aplikację z otrzymanego linku. Teraz zostaje już tylko oglądać wybrane kanały ;-)

Zobaczcie jak wygląda aplikacja Play TV :-)

wp-1467112365012.png
wp-1467112384780.png
wp-1467112395559.png
wp-1467112400533.png
wp-1467112407511.png
wp-1467112415056.png
wp-1467112218525.png

 

Jeszcze tylko krótkie FAQ ;-)

Czy usługa jest płatna?

Testy Play TV są bezpłatne, nie pobierają też danych z pakietu.

Co z ofertami biznesowymi?

Jak tylko testy zostaną udostępnione klientom z taryfami dla firm poinformujemy o tym tu, na blogplay.pl.

Jak mogę przetestować Play TV w ofercie na kartę?

Obecnie tylko klienci abonamentowi mogą testować Play TV – możesz zatem przejść na abonament i oprócz testowania Play TV zyskasz też darmową muzykę w TIDAL Premium na 2 lata ;-)

Kiedy aplikacja na iOS?

Pamiętajcie, że zdecydowana większość Polaków korzysta ze smartfonów opartych na Androidzie. Niemniej jednak pracujemy nad apką na iOS i chcielibyśmy ją wkrótce udostępnić.

Można będzie oglądać mecze Euro 2016?

Nie, ale mocno trzymamy kciuki za Biało-Czerwonych ;-)

 

PS: Wszyscy dziennikarze i blogerzy zainteresowani testami proszeni są o kontakt z Krzysztofem – przygotujemy dla Was testowe SIMy jeżeli nie jesteście jeszcze klientami PLAY ;-) Krzysztof.Sylwerski@play.pl Karty wyślemy w przyszłym tygodniu jak Krzyś wróci z festiwalu.


Źródło: Jak zgłosić się do testów Play TV?Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie dokumentacji lublin drukowanie z internetu