mar

23

Jak to jest z otwartymi salonami PLAY?

W ostatnich dniach natknąłem się w komentarzach na wiele sprzeczności dotyczących naszych salonów – które z nich są otwarte i w jakich warunkach pracują nasi konsultanci.

Od wczoraj obowiązuje rozporządzenie Ministra Zdrowia, które nie zezwala na otwarcie salonów operatorów w galeriach handlowych powyżej 2000 m2.

Jak wygląda sytuacja w rzeczywistości? Wspieramy akcję #zostańwdomu, więc postanowiłem, że w sobotę sam wybiorę się na ochotnika z wizytą po kilkunastu punktach w Warszawie zachowując oczywiście wszelkie środki ostrożności po to, aby zdać Wam rzetelną relację.

Ruszyłem rano do salonu w CH Ursynów (ul. Puławska 427). Supermarket z pasażem, jakich w Polsce dużo. Co ciekawe przed wejściem przywitała mnie taka oto miła plansza:

Wszedłem jednak do środka, znalazłem salon Play, gdzie… salon wygląda tak:

Kolejny na liście był salon w KEN Center (ul. Ciszewskiego 15). Super ekipa, z którą jakiś czas temu mieliśmy okazję wyjść na małą integrację i mam nadzieję, że jeszcze nie raz wspólnie wyjdziemy. Tutaj musicie uwierzyć mi na słowo. Kolejka do wejścia do supermarketu była tak duża, że czekanie tylko po to, by zrobić zdjęcie zamkniętego salonu mijało się z celem.

Ruszyłem w związku z tym do punktu w Sadyba Best Mall. Tutaj nasz salon mieści się na pierwszym piętrze i dzisiaj przez cały dzień wyglądał tak:

Z Sadyby dość blisko miałem na drugą stronę Warszawy, gdzie po kolei odwiedzałem:

  • King Cross Praga


  • Atrium Promenada

  • CH Gocław

Po tych wizytach znowu przekroczyłem Wisłę i pojechałem do Galerii Mokotów. Tutaj próbując dojść do naszego salonu trafiłem na ścianę. Może nie dosłownie ścianę, ale na taśmę. Obszary centrum, w których wszystkie sklepy, butiki i wyspy były zamknięte odgrodzono tak, by nikt niepożądany się do nich nie dostał:

Na koniec zostawiłem sobie i Wam wisienkę na torcie – jedyny salon PLAY czynny w Warszawie w tę sobotę: ten zlokalizowany przy ul. Puławskiej 12. Już przed wejściem zachęcamy do korzystania z obsługi zdalnej na przykład przy doładowaniach konta oraz wyjaśniamy, jakie zasady panują wewnątrz – to bardzo ważne dla bezpieczeństwa naszych pracowników i Was jako naszych klientów:

Prosimy o zachowanie dystansu – odsunęliśmy krzesła a bezpieczną odległość wyznaczyliśmy przez naklejenie specjalnej taśmy:

W tych wyjątkowych okolicznościach drzwi otwierają i zamykają nasi pracownicy. Gdy któryś z klientów się pospieszy i sam złapie za klamkę – jest ona dezynfekowana:

Dzięki dziewczyny, jesteście wspaniałe!

Cały czas analizujemy obecną sytuację i w miarę jej rozwoju nie jest wykluczone, że podejmiemy kolejne kroki, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników a także naszych klientów.

Salon jest otwarty, aby zapewnić ciągłość obsługi na danym obszarze. Wiemy, jak ważne jest zachowanie ciągłości komunikacji i chcemy zachować niezbędne minimum, które pozwoli reagować w awaryjnych sytuacjach.

Jesteśmy wdzięczni naszym pracownikom, którzy swojej pracy nie mogą wykonywać zdalnie i są na posterunku, aby udzielać pomocy i dostarczać informacji w wypadkach, w których nie da się tego zrobić na odległość. Chcemy także podziękować naszym klientom za wyrozumiałość w tych trudnych warunkach i odwiedzanie naszych salonów tylko wtedy, gdy jest to niezbędne.

Przy okazji chcę bardzo pochwalić centra handlowe, które odwiedziłem – wszyscy stosowali wzmożone środki ostrożności. Pracownicy zachowywali odpowiedni dystans, wywieszono informacje z zaleceniami GIS a w większości były także ogólnodostępne żele/płyny dezynfekujące.

Dużo zdrowia nam wszystkim!

The post Jak to jest z otwartymi salonami PLAY? appeared first on Blog Play.


Źródło: Jak to jest z otwartymi salonami PLAY?Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki drukowanie z PDF skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan