mar

8

iPhone X do zdobycia od Play Ubezpieczenia

Część z Was na pewno już wie, ale warto też wspomnieć całej reszcie – macie możliwość zdobyć iPhone’a X od Play Ubezpieczenia! Poza nim w ramach nagród pocieszenia mamy dla Was głośniki Bluetooth :)

Ale co, jak i gdzie?

Sprawa jest bardzo prosta – pobieracie apkę Play Ubezpieczenia i aktywujecie dowolny pakiet (nawet jeden z tych bezpłatnych), po czym odpowiadacie na pytanie „Jakie ubezpieczenie powinno się znaleźć w aplikacji Play Ubezpieczenia i dlaczego?”. Odpowiedzi należy przesłać mailowo na adres ubezpieczenia.play@play.pl.

Macie na to czas do końca tego tygodnia – jest więc sporo czasu na wymyślenie kreatywnej i możliwej do zrealizowania propozycji.

Konkurs realizujemy wraz z partnerami widocznymi na poniższej grafice:

Szczegóły i regulamin w artykule na cashless.pl :) Powodzenia!


Źródło: iPhone X do zdobycia od Play UbezpieczeniaCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format