cze

22

Internet i złotówki na lato za darmo w Play na kartę

Nie mogłem się doczekać momentu, kiedy ogłosimy Wam to cudo :)

Dzisiaj ruszyliśmy z promocją, w której na lato mamy dla Was w prezencie aż 30 GB! Wystarczy aktywować promo w aplikacji Play24, którą pobierzecie z Google Play na Androidzie oraz App Store na iOS. Wystarczy wybrać zakładkę „Pakiety i usługi”, następnie „Internet” i włączyć Internet na lato za darmo :) Proste!

Jak to działa? Od dnia aktywacji do końca września dostaniecie co miesiąc 10 GB (maksymalnie 3 razy) – warto się więc pospieszyć i aktywować jak najszybciej! Pamiętajcie, że przy aktywacji i momencie przyznania kolejnych GB trzeba mieć ważne konto.

Jeśli z jakichś nieznanych powodów nie chcecie instalować aplikacji to mamy dla Was alternatywę – pakiet możecie również aktywować krótkim kodem *111*870*1#, ale wtedy otrzymacie co miesiąc 5 GB. Możecie wybrać jeden ze sposobów aktywacji – wybierzcie mądrze ;)

Pakiet Internet na lato będzie ważny do końca września (po tym czasie niewykorzystane dane zostaną anulowane) i dostępny jest w ofertach Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Surf, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM Energy na Kartę, Internet na Kartę, Play Internet na Kartę.

Internetowi wymiatacze powinni być zachwyceni ;)

Takie promo to świetna okazja, by kupić i zarejestrować nasz starter. Jeśli nawet same 30 GB Was nie przekonuje mamy też dodatkowy argument – bonusowe 100 zł dla nowych klientów! Wystarczy aktywować kartę SIM i wpisać na klawiaturze telefonu krótki kod *111*948*1#. 100 zł do wydania na rozmowy i SMS-y wpadnie na Wasze konto w ciągu 24 godzin. Ten pakiet także jest ważny do końca września :)

Szczegóły, najczęściej zadawane pytania i regulaminy promocji znajdziecie na dedykowanej stronie play.pl/na-lato.

Gdyby coś jeszcze nie było jasne to pytajcie w komentarzach a my rozwiejemy Wasze wątpliwości :)


Źródło: Internet i złotówki na lato za darmo w Play na kartęCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin drukowanie z PDF serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie skanowanie lublin