mar

24

Ile będzie kosztować minuta od 30 kwietnia w Strefie Euro?

Parlament Europejski zarządził a my wdrażamy od 30 kwietnia, ale informujemy Was już wcześniej. W ubiegłym roku zastanawiałem się tu, na blogu, jak to wszystko będzie wyglądać no i teraz wiemy już co i jak :-)

Wspólnym mianownikiem ofert jest cena za minutę odebranego połączenia głosowego, która wyniesie 0,05 zł. Pozostałe opłaty zależą od taryfy, z której korzystacie. Pełny cennik zestawiam poniżej:

Ceny w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro od 30 kwietnia 2016

Dla przykładu:

FORMUŁA Smartfon Unlimited – minuta rozmowy wychodzącej to 0,25 zł, SMS kosztuje 0,10 zł a MMS 0,53 zł.

FORMUŁA Play na Kartę – minuta rozmowy wychodzącej – 0,54 zł, SMS – 0,19 zł, MMS – 1 zł.

Jak widzicie opłaty się różnią, ale jest to podyktowane zmianami w prawie. Jeśli macie jakieś pytania wpisujcie je w komentarzach. W miarę możliwości będziemy na nie odpowiadać po konsultacji z naszymi ekspertkami od roamingu :-)


Źródło: Ile będzie kosztować minuta od 30 kwietnia w Strefie Euro?Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format drukowanie projektów w lublinie