lut

28

I TY zdobądź wejściówkę na IEM w Katowicach!

Teraz żyjemy Barceloną i Mobile World Congress, ale ledwo wrócimy i wybieramy się na kolejne święto – tym razem gamingu. Na Intel Extreme Masters w Katowicach będziecie mogli odwiedzić strefę PLAY i skorzystać z mnóstwa atrakcji! Będziemy mieć sekcję fotek 360 stopni, sekcję VR, sekcję pojedynków i co bardzo ważne podczas tak męczącego wydarzenia – sekcję chilloutu i ładowalnię telefonów.

Szaleństwa na gaming nie do końca rozumiem, ale widzę, że ten temat fajnie się rozwija.

Okej, a teraz właściwa część, czyli konkurs. Mamy do rozdania kilka imiennych zaproszeń, więc bierzcie udział tylko jeśli faktycznie będziecie w Katowicach w najblizszy weekend. Co trzeba zrobić? Samo „ja chcę!” nie wystarczy ;) Trzeba obiecać, że odwiedzicie naszą strefę i napisać, którym bohaterem z gry jest wg Was PLAY i dlaczego:)

Nie ma łatwo – pokażcie, że jaracie się gamingiem i że zależy Wam na wejściówce. Zgłoszenia zbieramy do dzisiaj, do końca dnia.


Źródło: I TY zdobądź wejściówkę na IEM w Katowicach!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis ekspresów serwis ekspresów Lublin w Lublinie tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy skanowanie lublin