lut

28

I TY zdobądź wejściówkę na IEM w Katowicach!

Teraz żyjemy Barceloną i Mobile World Congress, ale ledwo wrócimy i wybieramy się na kolejne święto – tym razem gamingu. Na Intel Extreme Masters w Katowicach będziecie mogli odwiedzić strefę PLAY i skorzystać z mnóstwa atrakcji! Będziemy mieć sekcję fotek 360 stopni, sekcję VR, sekcję pojedynków i co bardzo ważne podczas tak męczącego wydarzenia – sekcję chilloutu i ładowalnię telefonów.

Szaleństwa na gaming nie do końca rozumiem, ale widzę, że ten temat fajnie się rozwija.

Okej, a teraz właściwa część, czyli konkurs. Mamy do rozdania kilka imiennych zaproszeń, więc bierzcie udział tylko jeśli faktycznie będziecie w Katowicach w najblizszy weekend. Co trzeba zrobić? Samo „ja chcę!” nie wystarczy ;) Trzeba obiecać, że odwiedzicie naszą strefę i napisać, którym bohaterem z gry jest wg Was PLAY i dlaczego:)

Nie ma łatwo – pokażcie, że jaracie się gamingiem i że zależy Wam na wejściówce. Zgłoszenia zbieramy do dzisiaj, do końca dnia.


Źródło: I TY zdobądź wejściówkę na IEM w Katowicach!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan plakaty lublin