mar

10

Huawei P10 w przedsprzedaży z pakietem akcesoriów

Czekałem jeszcze na ostateczne potwierdzenie i już śpieszę do Was z fajną wiadomością – wystartowaliśmy z przedsprzedażą jednej z super nowości tegorocznych targów w Barcelonie. Na samą prezentację niestety nie udało mi się dostać (aż tyle było chętnych osób), ale jeden z naszych dziennikarzy czekał nieustępliwie w kolejce i zyskał dzięki temu oprócz samego smartfona miano Króla Lidla ;) Jeśli nie wiecie o co chodzi koniecznie obejrzyjcie podsumowanie Mobile World Congress:

I właśnie Huawei P10 zawitał do naszej oferty, a właściwie jeszcze puka do drzwi naszego sklepu internetowego :) Możecie mu otworzyć i już 21 marca będziemy wysyłać ten telefon do najbardziej zaintersowanych ;) Dodatkowo w przedsprzedaży Huawei dodaje swego rodzaju smartfonowy niezbędnik – paczkę akcesoriów, które na pewno prędzej czy później się przydadzą. W jej skład wchodzi:

  1. Powerbank 10 000 mAh z szybkim ładowaniem (to pojemność, która wystarczy na 3 naładowania smartfona)
  2. Ładowarka samochodowa z funkcją szybkiego ładowania (to temat na osobną dyskusję, bo w niektórych telefonach podpinając go pod gniazdo USB w samochodzie bateria szybciej się rozładowuje niż jest ładowana – bardzo dobrze, że Huawei o tym pomyślał)
  3. Selfie stick z funckją statywu (aparat P10 daje mocno radę nawet przy zdjęciach „z rąsi”, więc pomyślcie co będzie z dodatkową stabilizacją)
  4. Przejściówka na USB typu C (nie ulega wątpliwości, że to złącze jest lepsze od microUSB, ale niestety wciąż większość akcesoriów jest zgodna z poprzednim formatem, więc warto przejściówkę mieć zawsze przy sobie)
  5. kabel USB do USB typu C

Box jak sam P10 bardzo elegancki i ładnie zapakowany:

Zainterersowani? Odsyłam Was do naszego eshopu po szczegóły :)

Cennik Huawei P10


Źródło: Huawei P10 w przedsprzedaży z pakietem akcesoriówCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format kopiarki skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan