mar

10

Huawei P10 w przedsprzedaży z pakietem akcesoriów

Czekałem jeszcze na ostateczne potwierdzenie i już śpieszę do Was z fajną wiadomością – wystartowaliśmy z przedsprzedażą jednej z super nowości tegorocznych targów w Barcelonie. Na samą prezentację niestety nie udało mi się dostać (aż tyle było chętnych osób), ale jeden z naszych dziennikarzy czekał nieustępliwie w kolejce i zyskał dzięki temu oprócz samego smartfona miano Króla Lidla ;) Jeśli nie wiecie o co chodzi koniecznie obejrzyjcie podsumowanie Mobile World Congress:

I właśnie Huawei P10 zawitał do naszej oferty, a właściwie jeszcze puka do drzwi naszego sklepu internetowego :) Możecie mu otworzyć i już 21 marca będziemy wysyłać ten telefon do najbardziej zaintersowanych ;) Dodatkowo w przedsprzedaży Huawei dodaje swego rodzaju smartfonowy niezbędnik – paczkę akcesoriów, które na pewno prędzej czy później się przydadzą. W jej skład wchodzi:

  1. Powerbank 10 000 mAh z szybkim ładowaniem (to pojemność, która wystarczy na 3 naładowania smartfona)
  2. Ładowarka samochodowa z funkcją szybkiego ładowania (to temat na osobną dyskusję, bo w niektórych telefonach podpinając go pod gniazdo USB w samochodzie bateria szybciej się rozładowuje niż jest ładowana – bardzo dobrze, że Huawei o tym pomyślał)
  3. Selfie stick z funckją statywu (aparat P10 daje mocno radę nawet przy zdjęciach „z rąsi”, więc pomyślcie co będzie z dodatkową stabilizacją)
  4. Przejściówka na USB typu C (nie ulega wątpliwości, że to złącze jest lepsze od microUSB, ale niestety wciąż większość akcesoriów jest zgodna z poprzednim formatem, więc warto przejściówkę mieć zawsze przy sobie)
  5. kabel USB do USB typu C

Box jak sam P10 bardzo elegancki i ładnie zapakowany:

Zainterersowani? Odsyłam Was do naszego eshopu po szczegóły :)

Cennik Huawei P10


Źródło: Huawei P10 w przedsprzedaży z pakietem akcesoriówCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin kserokopiarki skanowanie lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format