paź

18

Huawei Mate 20 pro – najpotężniejszy smartfon w PLAY

Ok, nie jest tajemnicą, że lubię iOS. Lubię, albo jestem do niego bardzo przyzwyczajony z uwagi na prostotę i niezawodność. No może poza baterią bo to wielka zawodność tych urządzeń z mojej „heavy userowej” perspektywy. Siedziałem sobie wczoraj na prezentacji Huawei Mate 20 Pro, nie rozumiałem połowy rzeczy jakie ze sceny mówił chiński Pan Prezes, ale myślałem, że koniecznie muszę coś z tym zrobić. Mate 20 pro to smartfon, patrząc obiektywnie, optymalny…tylko trzeba się polubić z Andkiem. A to duże wyzwanie, ale warto, bardzo warto.

Zobaczcie moje pierwsze wrażenia a w zasadzie rozmowę z człowiekiem, który wie o tym supertelefonie najwięcej. Więcej nawet od Mobzilli haha. Warto bardzo bo na końcu super konkurs z potężną nagrodą!

Bardzo polecam! Bardzo fajna przedsprzedaż z pierwszą na świecie sensowną ładowarką bezprzewodową jest tutaj. W zestawie też magiczna karta w nowym rozmiarze.

Nie zgadzacie się z tytułem posta – fajnie, przekonajcie mnie.


Źródło: Huawei Mate 20 pro – najpotężniejszy smartfon w PLAYCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie drukowanie z PDF skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan