cze

13

HBO Max to teraz Max

Co to znaczy dla klientów Play? 11 czerwca wystartował Max zastępując HBO Max. To nie tylko rebranding dobrze znanej platformy streamingowej, ale także nowe treści oraz pakiety.

Zgodnie z decyzją HBO Europe s.r.o, dostawcy serwisu HBO Max, klienci Play uprawnieni do dostępu do HBO Max w chwili uruchomienia serwisu Max otrzymali dostęp do Pakietu Max Premium. Logowanie do platformy możliwe jest za pomocą dotychczasowego loginu oraz hasła. W przypadku zalogowanych już użytkowników w HBO Max, nowe logowanie nie jest konieczne.

Wszyscy klienci, którzy zakupili dostęp do HBO Max przed 11 czerwca w Play na czas określony będą mogli korzystać z serwisu Max z Pakietu Max Premium do końca okresu zobowiązania. Klientom natomiast, którzy dotychczas korzystali z dostępu do HBO Max od Play bez zobowiązania, w przyszłości zmienimy usługę Pakiet HBO z HBO Max na Kanały HBO z Dostępem do Max Standardowy. Taka zmiana będzie zawsze poprzedzona komunikacją do abonenta i nie będzie wymagała od niego żadnej aktywności. Klient zainteresowany dostępem do Pakietu Premium w Max, będzie mógł zmienić swoją usługę na wyższy wariant za dopłatą.

Dla nowych użytkowników przygotowaliśmy usługi w trzech wariantach:

  • Dostęp do Max Podstawowy w cenie 20 zł miesięcznie bez zobowiązań (15 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji)
  • Kanały HBO z Dostępem do Max Standardowy w cenie 30 zł miesięcznie bez zobowiązań (25 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji)
  • Kanały HBO z dostępem do Max Premium w cenie 50 zł miesięcznie bez zobowiązań (40 punktów w ofercie Telewizji Nowej Generacji)

Szczegóły pakietów wyglądają następująco:

  Pakiet Podstawowy Max Pakiet Standardowy Max Pakiet Premium Max
Biblioteka treści na żądanie TAK TAK TAK
Kanały: HBO, HBO2, HBO3 NIE TAK TAK
Reklamy TAK NIE NIE
Liczba jednoczesnych dostępów 2 2 4
Jakość wideo Full HD Full HD Full HD
wybrane treści w 4K
Możliwość pobierania na urządzenia mobilne X Do 30 tytułów Do 100 tytułów

Więcej szczegółów na stronie play.pl, pod numerem 813 813 813 oraz w salonach Play.

The post HBO Max to teraz Max appeared first on Blog Play.

Źródło: HBO Max to teraz MaxCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format