sty

12

Gramy razem z WOŚP!

Już dzisiaj 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Po raz kolejny gramy razem i zachęcamy Was do tego samego. Pisaliśmy już o akcji „Wszystkie kciuki na Play24”, dzięki czemu za doładowanie lub opłacenie faktury przekazujemy dodatkowe pieniądze na cele Fundacji.

W akcji pomagają Twórcy z #TeamPlay<3 – zapraszamy wszystkich do naszej strefy na Placu Bankowym w Warszawie, gdzie wykonają ostatnie z wyzwań wspierające WOŚP. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji i konkursów oraz możliwość zrobienia fotki 180°.

Pamiętajcie też o aplikacji 28 WOSP, gdzie znajdziecie niezbędne informacje o wydarzeniach organizowanych w Waszej okolicy. Możecie też podjąć się quizu i uzyskać tytuł WOŚPoznawcy! Aplikację znajdziecie w Google Play i App Store.

Na najbardziej zapalonych darczyńców czekają też Złote Karty PLAY – każda ma złote elementy oraz certyfikat. Ich telefoniczna licytacja odbywa się przez cały dzień a jej zakończenie zobaczycie na żywo pod koniec dnia w TVN.

Tradycyjnie też możecie pomagać wysyłając SMS o treści SERCE na numer 75 565 (5 zł + VAT). Macie na to czas do 22 stycznia!

Ekipa PLAY także wspiera WOŚP – zebraliśmy zespół, który dawał z siebie wszystko podczas biegu „Policz się z cukrzycą”:


Przez cały dzień będziemy też na żywo opowiadać o naszych aktywnościach z całej Polski! Ewę z Kasią zobaczycie o 14:17, Matyldę o 16:29, Krzyśka o 19:56 a Gosię po 22:10 na antenie TVN.

A wnikliwych zapraszamy też do lektury naszego komunikatu prasowego ;)

SIEMA!

The post Gramy razem z WOŚP! appeared first on Blog Play.


Źródło: Gramy razem z WOŚP!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin drukowanie z PDF skanowanie dokumentacji lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format