sty

8

Gdynia na fali fioletowego 5G

Po długim wolnym (niektórzy odpoczywali aż do dzisiaj) wchodzimy w Nowy Rok z przytupem, od razu podwijając rękawy i biorąc się do intensywnej pracy!

Dzisiaj przygotowaliśmy dla dziennikarzy spotkanie. Mówiliśmy dużo o naszej sieci – o tym, co się w niej działo w minionym roku oraz co nadchodzi w obecnym. To dla nas bardzo ważny temat, więc spotkanie rozpoczął nasz Prezes – Jean Marc Harion (czyli swojsko – Janek Marek):

Przede wszystkim zwróćcie uwagę na tytuł wpisu – bardzo cieszymy się z takiego partnerstwa. Gdynia jest pierwszym miastem, w którym działa nasze 5G! W związku z tym w naszej konferencji wziął udział Prezydent Miasta Gdyni, Pan Wojciech Szczurek:

Towarzyszyła nam także Pani Wanda Buk z Ministerstwa Cyfryzacji:

Tak działaliśmy, by odpalić 5G w Gdyni:

Podpisaliśmy także porozumienie, w ramach którego zobowiązaliśmy się podjąć współpracę dla 3 grup wśród mieszkańców Gdyni, a konkretnie:

  • seniorów – pomagając w dostępie do technologii oraz zdobywaniu kompetencji cyfrowych
  • studentów – wspierając badania i rozwój
  • gospodarstw domowych – jako alternatywa dla internetu stacjonarnego

Znaleźliśmy też chwilę na podsumowanie tego, co wydarzyło się w 2019 roku, a działo się naprawdę dużo. O wszystkim opowiadał Michał Ziółkowski, nasz Dyrektor ds. Technicznych:

Nowych stacji uruchomiliśmy aż 1001! Na slajdzie podajemy wartość „netto”, czyli po odjęciu stacji, które z różnych powodów zostały wyłączone:

Klienci PLAY są bardzo internetowi – korzystacie z mnóóóstwa danych!

Ale chyba najlepiej poprawę naszego zasięgu zauważycie na tym slajdzie!

Robi wrażenie, prawda? A ile dokładnie mamy stacji? Właśnie tyle:

2020 będzie rokiem pod znakiem 5G. Już teraz przygotowujemy się intensywnie, dzięki naszej sieci 5G READY. Jej obecny zasięg to:

Jeszcze w tym tygodniu zrobimy wpis o nowych miejscowościach w zasięgu. Tymczasem zainteresowanych szczegółami odsyłam do strony naszego Biura Prasowego, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat dzisiejszego spotkania :)

The post Gdynia na fali fioletowego 5G appeared first on Blog Play.


Źródło: Gdynia na fali fioletowego 5GCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki skanowanie lublin