sty

8

Gdynia na fali fioletowego 5G

Po długim wolnym (niektórzy odpoczywali aż do dzisiaj) wchodzimy w Nowy Rok z przytupem, od razu podwijając rękawy i biorąc się do intensywnej pracy!

Dzisiaj przygotowaliśmy dla dziennikarzy spotkanie. Mówiliśmy dużo o naszej sieci – o tym, co się w niej działo w minionym roku oraz co nadchodzi w obecnym. To dla nas bardzo ważny temat, więc spotkanie rozpoczął nasz Prezes – Jean Marc Harion (czyli swojsko – Janek Marek):

Przede wszystkim zwróćcie uwagę na tytuł wpisu – bardzo cieszymy się z takiego partnerstwa. Gdynia jest pierwszym miastem, w którym działa nasze 5G! W związku z tym w naszej konferencji wziął udział Prezydent Miasta Gdyni, Pan Wojciech Szczurek:

Towarzyszyła nam także Pani Wanda Buk z Ministerstwa Cyfryzacji:

Tak działaliśmy, by odpalić 5G w Gdyni:

Podpisaliśmy także porozumienie, w ramach którego zobowiązaliśmy się podjąć współpracę dla 3 grup wśród mieszkańców Gdyni, a konkretnie:

  • seniorów – pomagając w dostępie do technologii oraz zdobywaniu kompetencji cyfrowych
  • studentów – wspierając badania i rozwój
  • gospodarstw domowych – jako alternatywa dla internetu stacjonarnego

Znaleźliśmy też chwilę na podsumowanie tego, co wydarzyło się w 2019 roku, a działo się naprawdę dużo. O wszystkim opowiadał Michał Ziółkowski, nasz Dyrektor ds. Technicznych:

Nowych stacji uruchomiliśmy aż 1001! Na slajdzie podajemy wartość „netto”, czyli po odjęciu stacji, które z różnych powodów zostały wyłączone:

Klienci PLAY są bardzo internetowi – korzystacie z mnóóóstwa danych!

Ale chyba najlepiej poprawę naszego zasięgu zauważycie na tym slajdzie!

Robi wrażenie, prawda? A ile dokładnie mamy stacji? Właśnie tyle:

2020 będzie rokiem pod znakiem 5G. Już teraz przygotowujemy się intensywnie, dzięki naszej sieci 5G READY. Jej obecny zasięg to:

Jeszcze w tym tygodniu zrobimy wpis o nowych miejscowościach w zasięgu. Tymczasem zainteresowanych szczegółami odsyłam do strony naszego Biura Prasowego, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat dzisiejszego spotkania :)

The post Gdynia na fali fioletowego 5G appeared first on Blog Play.


Źródło: Gdynia na fali fioletowego 5GCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin