lis

30

Gamers Gonna PLAY!

Dzisiaj naprawdę, naprawdę dużo nowości natury gamingowej :) Gry to świetna rozrywka i nikogo chyba nie trzeba o tym przekonywać. A jak już grać to komfortowo, na fajnym sprzęcie. I właśnie to chcemy Wam zaproponować.

Od dzisiaj w Play Internet PRO z urządzeniem możecie wybrać nowe zestawy. Wśród nich jest długo wyczekiwany przez Was laptop gamingowy Asus ROG GL552 z modemem Huawei E3372 i świetnym dodatkiem, czyli grą Forza Horizon 3 – zestaw dostępny jest zarówno w salonach (dla tych niecierpliwych, którzy od razu będą chcieli odpalić Forzę na swoim nowym laptopie) oraz w sprzedaży na odległość. O grze czytam same pozytywne recenzje, Krzysiek też chyba jest zadowolony, ma już ponad 100 poziom.

Laptop ASUS ROG GL552 (11)
Laptop ASUS ROG GL552 (10)
Laptop ASUS ROG GL552 (8)

Z kolei mamy też kilka nowych zestawów z innymi laptopami, które będą dostępne tylko w eshopie i przez telefon:

No i właśnie – laptopy laptopami, ale mamy też zestawy gamingowych akcesoriów zarówno na krótkie rozgrywki jak i długie godziny grania:

To jest dość nietypowe, ale wydaje się, że praktyczne rozwiązanie – jeśli tak jak ja raczej wolicie grać siedząc wygodnie na kanapie niż przy biurku to z tym zestawem możecie. Klawiatura ma pod spodem wygodne poduszki a także specjalne miejsce z podkładką na myszkę, dzięki czemu całość można wygodnie i stabilnie trzymać na kolanach.

To z kolei rozwiązanie ergonomiczne a także praktyczne o tyle, że klawiatura jest także stacją dokującą dla smartfona lub tabletu. Połączenie dla tych, którzy nie odrywając wzroku od rozgrywki chcą sprawdzić przychodzące powiadomienia.

Czyli pełen komplet. Słuchawki RENGA nie tylko do gier ale także filmów czy muzyki. Dodatkowo smukła klawiatura mechaniczna SUORA, mysz KOVA i podkładka TAITO. Wszystko od jednego producenta z niebieskimi akcentami.

Zwłaszcza dla tych, którzy już mają swoją ulubioną klawiaturę lub grają na laptopie. Słuchawki to model Siberia 350 z wysuwanym mikrofonem a mysz Rival 700 ma wyświetlacz (!) i możliwe do skonfigurowania wibrujące powiadomienia.

 

Do tego dochodzą konsole Xbox One, Xbox One S i PlayStation 4. Wszystkie urządzenia znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Sam nie znam się za bardzo na tym sprzęcie, ale #grałbym :) #GamersGonnaPLAY


Źródło: Gamers Gonna PLAY!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie kolor lublin skanowanie lublin wielki format skan wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy