mar

30

Gadżet roku 2014 to…

…. no właśnie. Jeszcze dwie godziny temu spokojnie prowadził, niezagrożony od kilku dni świetny smartwatch od LG czyli LG G Watch R i nagle wszystko się zmieniło ;-)

BlackBerry Passport

Pisałem kilka razy, że czekam na tysiąc głosów i kiedy minęliśmy ten próg to spokojnie prowadził smartwatch. Tymczasem… fani BB zmotywowali się bardzo i nie tylko, że przegonili początkowego lidera, czyli moim zdaniem Phablet roku 2014 czyli Samsunga Galaxy Note 4, ale nawet przegonili produkt LG. Nie wiem ile jest Passportów w Polsce, ale wiem, że to naprawdę fajny produkt a Wasza miłość do tej marki jest godna podziwu ;-)

Organizowane przez mnie głosowania nie są tak prestiżowe jak te na GOLu czy Głuche Telefony. Tak naprawdę chcemy wypić piwo z ekipą producenta, która z nami współpracuje przy danym modelu. Dlatego tym razem wybierzemy się na nie z LG, ale zaproszę również Łukasza z BB, bo to jedyna osoba z tej firmy jaką znamy. Wszyscy nasi goście dostaną oczywiście pamiątkowe PLAY DIRTY12tki.

Przy tej okazji potwierdzam, że znowu w ofercie PLAY pojawią się Passporty, ale pewnie zaraz i tak je wykupicie.

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.

no to może jednak Note 4?


Źródło: Gadżet roku 2014 to…Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin serwis ekspresów serwis SAECO Lublin w Lublinie