lut

22

Filmwebowe oceny w PLAY NOW

Gdy dostarczanych treści jest dużo niektórym trudno się zdecydować na dany film czy serial. W PLAY NOW wprowadziliśmy niedawno funkcję, dzięki której wybór będzie prostszy – przy wybranych pozycjach pojawia się ocena z Filmwebu. Proste i fajne.

Sam ocaniam obejrzane filmy właśnie tam. Traktuję go jako pamiętnik ;-) oraz mam gotową odpowiedź na pytanie

„Co polecasz obejrzeć?”

Wtedy po prostu wysyłam link do najwyżej ocenionych produkcji. Chyba jeszcze nie zdarzyło mi się przyznać „jedynki”, za to wleciało kilka dziesiątek :)

A gdybyście mieli jakieś wątpliwości to poniższa informacja powinna je rozwiać ;)

Filmweb jest jednym z największych serwisów na świecie poświęconych tematyce filmowej. Co miesiąc korzysta z niego ponad 7 mln realnych użytkowników, co daje mu miejsce w pierwszej 20 najpopularniejszych stron internetowych w Polsce. Bardzo aktywna społeczność Filmwebu chętnie ocenia i recenzuje bogatą bazę filmów i seriali prezentowanych w serwisie. Niektóre z pozycji mają ponad pół miliona ocen. Dzięki temu serwis jest uznawany za bardzo wiarygodne źródło wiedzy i rekomendacji.

Użytkownicy PLAY NOW przy opisach filmów znajdą zarówno ocenę Filmweb, jak i liczbę oddanych na daną pozycję głosów.


Źródło: Filmwebowe oceny w PLAY NOWCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin kopiowanie lublin skanowanie lublin zesłańców sybiru lublin