gru

21

Dziś konkurs dla zmotoryzowanych

Dziś miałem stłuczkę. Nic groźnego, ot Pan się zagapił i bum w tył. Nic nikomu się nie stało, auta lekko porysowane, damy radę. Ta sytuacja zainspirowała mnie do kolejnej ciekawej nagrody czyli rejestratora samochodowego, który też jest w naszej ofercie.

Dokładnie to model Xiaoyi Dash Camera. Na stronie widzę, że ostatnie sztuki w magazynie zatem sprzęt sprzedaje się. Z tego co wiem to Krzysiek kupił taki dla swojego Taty. Ciekawe czy Pan Sylwerski zagląda na bloga ;-)

Pytanie krótkie i proste. Wymyślcie polską nazwę na auta autonomiczne, które lada moment zaczną pojawiać się na ulicach. Będę w styczniu w San Francisco i może uda mi się takie cudo zobaczyć.

Jak widzicie codziennie mamy konkurs na blogu i pewnie czekacie na rozwiązanie. Niestety musicie chwilkę poczekać bo jesteśmy mocno zajęci. Jeżeli śledzicie mój profil na FB to wiecie, że Krzysztof był dziś w hospicjum wskazanym przez Pinokio. Ja z choinką jadę w czwartek do Krakowa ;-)

W piątek mam plan na fajne zakończenie całego konkursu z bardzo fajną nagrodą w postaci smartfonu LG V10. Tego też dnia obiecuję podamy nicki wszystkich szczęśliwców i zamkniemy prezentowy zawrót głowy.


Źródło: Dziś konkurs dla zmotoryzowanychCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin drukowanie map lublin wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki