gru

21

Dziś konkurs dla zmotoryzowanych

Dziś miałem stłuczkę. Nic groźnego, ot Pan się zagapił i bum w tył. Nic nikomu się nie stało, auta lekko porysowane, damy radę. Ta sytuacja zainspirowała mnie do kolejnej ciekawej nagrody czyli rejestratora samochodowego, który też jest w naszej ofercie.

Dokładnie to model Xiaoyi Dash Camera. Na stronie widzę, że ostatnie sztuki w magazynie zatem sprzęt sprzedaje się. Z tego co wiem to Krzysiek kupił taki dla swojego Taty. Ciekawe czy Pan Sylwerski zagląda na bloga ;-)

Pytanie krótkie i proste. Wymyślcie polską nazwę na auta autonomiczne, które lada moment zaczną pojawiać się na ulicach. Będę w styczniu w San Francisco i może uda mi się takie cudo zobaczyć.

Jak widzicie codziennie mamy konkurs na blogu i pewnie czekacie na rozwiązanie. Niestety musicie chwilkę poczekać bo jesteśmy mocno zajęci. Jeżeli śledzicie mój profil na FB to wiecie, że Krzysztof był dziś w hospicjum wskazanym przez Pinokio. Ja z choinką jadę w czwartek do Krakowa ;-)

W piątek mam plan na fajne zakończenie całego konkursu z bardzo fajną nagrodą w postaci smartfonu LG V10. Tego też dnia obiecuję podamy nicki wszystkich szczęśliwców i zamkniemy prezentowy zawrót głowy.


Źródło: Dziś konkurs dla zmotoryzowanychCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie skanowanie dokumentacji lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum format lublin wielkoformatowe format