wrz

24

DUŻO, SZYBKO, GŁOŚNO – Nowy, muzyczny projekt Red Bull MOBILE

Red Bull MOBILE wystartował z kolejną edycją projektu spod szyldu #Takbardzo – tym razem w kolaboracji z trójką młodych i charyzmatycznych artystów rapowej sceny muzycznej. OKI, DZIARMA i Gverilla – to oni wspólnie z Red Bull MOBILE stworzyli mocny, energiczny utwór i mistrzowski teledysk zrealizowany na terenie funkcjonującej kopalni!

Wynikiem tej współpracy jest numer „TAK BARDZO”, w którym twórcy biorą na warsztat pragnienia, poszukiwanie swojej drogi, konsekwentne nią podążanie i energię, która pozwala na osiąganie kolejnych, coraz ambitniejszych celów. Zarówno teledysk jak i numer jest już dostępny online i możecie go odsłuchać – koniecznie #TAKBARDZO GŁOŚNO!

 

Mamy dla Was również ekstra niespodziankę! W ramach akcji możecie zagrać w specjalnie przygotowaną grę na Instagramie i Messengerze zaszytą w interaktywnym filtrze AR i wcielić się w jednego z bohaterów z teledysku walcząc o punkty, które możecie później wymienić na atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że zapoznacie się z instrukcjami na stronie www.redbullmobile.pl/takbardzo.


Więcej informacji na temat projektu i artystów, a przede wszystkim utwór i zrealizowany na jego potrzeby teledysk znajdziecie na stronie: https://www.redbullmobile.pl/takbardzo.

The post DUŻO, SZYBKO, GŁOŚNO – Nowy, muzyczny projekt Red Bull MOBILE appeared first on Blog Play.


Źródło: DUŻO, SZYBKO, GŁOŚNO – Nowy, muzyczny projekt Red Bull MOBILECategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin drukowanie projektów w lublinie