cze

19

Doładuj się po mistrzowsku – z bonusem!

Dziś przeczytałem, że za gole Polaków będziecie mogli otrzymać darmowe GB u pomarańczowych i różowych. My mocno kibicujemy naszym, jesteśmy jednak przygotowani na każdą sytuację ;) Dlatego mamy dla Was mistrzowską promocję doładowań, w której bonusy zdobędziecie niezależnie od bramek biało-czerwonych ;)

Takie promo na dobry początek mundialu to świetna okazja, żeby wykorzystać bonus na zobaczenie części transmisji, jeśli przed pierwszym gwizdkiem o 17 nie dotrzecie do domu, pubu czy strefy kibica, gdzie będziecie oglądać spotkanie z Senegalem :) Pamiętajcie też, że dodatkowe GB czy środki ważne są aż 30 dni od ich przyznania ;)

Okej, to jakie są bonusy? Właśnie takie:

wartość doładowania mistrzowski bonus
5 – 9,99 zł 1 GB
10 – 24,99 zł 3 GB
25 – 49,99 zł 5 GB
50 zł i więcej 100% wartości doładowania na konto promocyjne

Uwaga – bonus działa tylko i wyłącznie dnia 19 czerwca 2018 r. przy doładowaniach wykonanych za pośrednictwem strony doladowania.play.pl!

A jak już się doładujesz to koniecznie rusz się z domu i zagraj w naszą Mistrzowską 11! To proste – wchodzicie na stronę mistrzowska11.play.pl i po rejestracji szukacie bramek. Musicie znaleźć się nie dalej niż 50 metrów od niej i możecie strzelać ;)

 

Regulamin promocji doładowań 19.06.2018


Źródło: Doładuj się po mistrzowsku – z bonusem!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy serwis niszczarek lublin niszczarki lublin naprawa niszczarek lublin