maj

27

Der Klassiker już dzisiaj w PLAY NOW!

Kolejne sportowe emocje na najwyższym poziomie już dzisiaj!

Będziemy mieć do czynienia z piłkarskim Der Klassiker – starciem Borussii Dortmund z Bayernem Monachium! Czy przerwa w rozgrywkach wpłynęła na formę obu drużyn? Będziemy mogli się przekonać już dzisiaj o 18:25 w Eleven Sports 1 dostępnym w pakiecie SPORT na PLAY NOW i PLAY NOW TV nawet w jakości 4K (oglądając na naszym TV BOXie).

Wiosenny Der Klassiker, oprócz prestiżu i symbolicznego znaczenia, będzie miał przede wszystkim decydujący wpływ na losy mistrzostwa Niemiec, ponieważ Borussia i Bayern to główni kandydaci do triumfu w rozgrywkach w tym sezonie. Kibice ostrzą sobie zęby na pojedynek napastników – Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych snajperów w historii Bundesligi, z dwanaście lat młodszym Erlingiem Hålandem, najbardziej utalentowanym piłkarzem młodego pokolenia w Europie.

Kto według Was wygra?

Spotkanie możecie oglądać dzięki naszemu pakietowi SPORT – jeśli jeszcze z niego nie korzystaliście możecie przetestować go przez 30 dni za darmo!

The post Der Klassiker już dzisiaj w PLAY NOW! appeared first on Blog Play.


Źródło: Der Klassiker już dzisiaj w PLAY NOW!Category: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin drukowanie wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format drukowanie z internetu