kwi

24

Coś extra przy przedsprzedaży – konkurs

Gdybym kupował dobrego flagowca to tylko w przedsprzedaży. Dlaczego? Dostaję wymarzony sprzęt jako jeden z pierwszych na rynku a dodatkowo dostaję coś fajnego. Ostatnio mieliśmy sporo fajnych premier w PLAY i każdej towarzyszył jakiś „ekstrasik”. Tak przy okazji to słyszałem, że sporo VRów można teraz tanio kupić na portalach aukcyjnych ;-) Oczywiście problemem przy takich promocjach jest cena, z którą nie można przeginać, dlatego też nie dorzucamy ostatnio do smartfonów smartwatchy za dodatkowy tysiak.

Pogłosujcie proszę bo jestem bardzo ciekawy Waszej opinii. Nie pytam o najlepszy flagowiec, ale o promo przy jego starcie w PLAY.

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.

A że dawno nie było konkursu za komentarze to piszcie co Waszym zdaniem mogłoby być fajnym dodatkiem. Wybiorę jedną z najciekawszych propozycji. Wybrana osoba dostanie to co zaproponowała.


Źródło: Coś extra przy przedsprzedaży – konkursCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin skanowanie kolor lublin wydruki lublin wielki format skan projekty powykonawcze dokumentacja powykonawcza skanowanie do pliku wielki format drukowanie z PDF