kwi

24

Coś extra przy przedsprzedaży – konkurs

Gdybym kupował dobrego flagowca to tylko w przedsprzedaży. Dlaczego? Dostaję wymarzony sprzęt jako jeden z pierwszych na rynku a dodatkowo dostaję coś fajnego. Ostatnio mieliśmy sporo fajnych premier w PLAY i każdej towarzyszył jakiś „ekstrasik”. Tak przy okazji to słyszałem, że sporo VRów można teraz tanio kupić na portalach aukcyjnych ;-) Oczywiście problemem przy takich promocjach jest cena, z którą nie można przeginać, dlatego też nie dorzucamy ostatnio do smartfonów smartwatchy za dodatkowy tysiak.

Pogłosujcie proszę bo jestem bardzo ciekawy Waszej opinii. Nie pytam o najlepszy flagowiec, ale o promo przy jego starcie w PLAY.

Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post’s poll.

A że dawno nie było konkursu za komentarze to piszcie co Waszym zdaniem mogłoby być fajnym dodatkiem. Wybiorę jedną z najciekawszych propozycji. Wybrana osoba dostanie to co zaproponowała.


Źródło: Coś extra przy przedsprzedaży – konkursCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin projekty powykonawcze archiwizacja dokumentacji skanowanie do pliku wielki format wizytówki w godzinę wizytówki Lublin wizytówki od ręki drukowanie z internetu