kwi

29

Ciekawe nowości w ofercie

Nowości smartfonowe akurat przed majówką. Już wczoraj zapowiadałem, że od dziś pojawia się LG K8 (2017) LTE – od razu z Wi-Fi Calling.

To samo tyczy się Samsungów Galaxy S8 i S8+. Po przedsprzedaży pojawiają się w ofercie i także możecie dzwonić z nich prościej i taniej za granicą, z piwnicy itp, o ile macie tam Wi-Fi ;)

 

Wprowadzamy też NOWE iPhone’y SE w wersjach 32 i 128 GB.

Dobrze, że producenci decydują się na powiększanie pojemności w smartfonach. Ktoś, kto strzela dużo fotek i wideo na pewno to doceni.

Przedsprzedaż LG G6 pokazała nam, że projektory LG Minibeam to łakomy kąsek i je wprowadzamy do oferty na życzenie. Również w takiej formie będziecie mogli kupić Sony Playstation 4 w edycji Slim z dyskiem 1 TB.

 

Nowości nowościami, ale dodatkowo obniżamy (i to solidnie) cenę HTC U Play – nawet 450 zł! Szczegóły poniżej :)

Cennik 28.04


Źródło: Ciekawe nowości w ofercieCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie w lublinie skanowanie lublin skanowanie Lublin wielki format w lublinie skanowanie lublin skanowanie dokumentów lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format