paź

1

AXN Black, AXN White i France24 dołączają do PLAY NOW

Nasze PLAY NOW i PLAY NOW TV to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają rozrywki, wiedzy i najważniejszych informacji z całego świata na jednej platformie. Mamy tam bogatą bibliotekę z dostępem do ponad 90 kanałów, najlepszych filmów czy seriali dla osób w każdym wieku.

Teraz treści będzie jeszcze więcej – od 1 października do oferty programowej dołączają kolejne propozycje. Tym razem będzie to coś specjalnego dla fanów kina akcji oraz osób, dla których wiadomości z pierwszej ręki to priorytet.

  • AXN Black – pakiet Extra
  • AXN White – pakiet Extra
  • France24 – pakiet News

AXN Black to kanał, w którego propozycjach serialowo-filmowych znajdziemy emocjonujące hity kinowe z gwiazdorską obsadą. Wśród najnowszych jest  film „Spiderman: Homecoming”, opowiadający historię jednego z najbardziej popularnych superbohaterów Marvela w całkowicie innym świetle.

AXN White to angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie, a także najnowsze propozycje serialowe. Przykładem jest nowa, trzymająca w napięciu kryminalna produkcja „Absentia” o przygodach Agentki FBI Emily Byrne.

France24 relacjonuje w języku francuskim obecne wydarzenia przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Informuje o wydarzeniach z całego świata w codziennych blokach informacyjnych nadawanych co 30 minut, a także emituje liczne reportaże, debaty, programy z zakresu kultury i sztuki. Znajdziecie go w pakiecie News, w którym już teraz są takie kanały jak TVN24 czy TVN BiS.

Co równie ważne – mimo dodania nowych kanałów do pakietów ich cena nie ulega zmianie!

Przygotowaliśmy też specjalną promocję, dzięki której kanały AXN, AXN White i AXN Black będą odkodowane przez cały październik dla wszystkich klientów PLAY NOW i PLAY NOW TV bez dodatkowych opłat!

Telewizja PLAY NOW dostępna jest na wielu urządzeniach – na dekoderze PLAY NOW TV BOX, na smartfonach, tabletach, urządzeniach działających w oparciu o system Android TV, a także na stronie playnow.pl. Co ważne, klienci Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych. Co więcej, wszyscy klienci Play otrzymują dostęp do pakietu Podstawowego PLAY NOW w ramach abonamentu, a dodatkowe pakiety dostępne są w atrakcyjnych cenach, już od 10 zł miesięcznie.

The post AXN Black, AXN White i France24 dołączają do PLAY NOW appeared first on Blog Play.


Źródło: AXN Black, AXN White i France24 dołączają do PLAY NOWCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin serwis ekspresów do kawy warszawa drukowanie projektów w lublinie tanie ksero lublin tanie ksero lublin szybki druk wysokonakładowy