mar

26

Ankieta na temat blogów firmowych

Jak pewnie wiecie udało mi się dwa razy wygrać konkurs na najlepszy blog firmowy w Polsce. Hell YEAHHHHHHHHHHH!!!!!! Tak, wiem – mnóstwo mi brakuje do bycia prawdziwym blogerem, ale i tak lubię to, co robię nawet jak darów losu nie ma i nikt gry na konsole nie podsyła ;-)

W nawiązaniu do tego zapraszam już dziś chętne osoby do Warszawy na koniec maja na warsztat o blogach firmowych właśnie. Szczegóły tutaj.

Jeżeli lubicie chociaż troszkę mojego bloga, albo wręcz odwrotnie nie lubicie go wcale to proszę pomóżcie badaczom i wypełnijcie ankietę - link.

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję ;-) Wśród osób, które podeślą screena na Krzysztof.Sylwerski@play.pl „wylosujemy” koszulkę z Klemensem. Jedną jedyną ;-)


Źródło: Ankieta na temat blogów firmowychCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts

  • No related posts found.You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie w lublinie skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy serwis ekspresów serwis ekspresów do kawy w Lublinie drukowanie z internetu