mar

26

Ankieta na temat blogów firmowych

Jak pewnie wiecie udało mi się dwa razy wygrać konkurs na najlepszy blog firmowy w Polsce. Hell YEAHHHHHHHHHHH!!!!!! Tak, wiem – mnóstwo mi brakuje do bycia prawdziwym blogerem, ale i tak lubię to, co robię nawet jak darów losu nie ma i nikt gry na konsole nie podsyła ;-)

W nawiązaniu do tego zapraszam już dziś chętne osoby do Warszawy na koniec maja na warsztat o blogach firmowych właśnie. Szczegóły tutaj.

Jeżeli lubicie chociaż troszkę mojego bloga, albo wręcz odwrotnie nie lubicie go wcale to proszę pomóżcie badaczom i wypełnijcie ankietę - link.

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję ;-) Wśród osób, które podeślą screena na Krzysztof.Sylwerski@play.pl „wylosujemy” koszulkę z Klemensem. Jedną jedyną ;-)


Źródło: Ankieta na temat blogów firmowychCategory: PLAY | Tags: None

Related Posts
You must be logged in to post a comment.

Name (wymagane)

Email (wymagane)

Witryna internetowa

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Share your wisdom

wielkoformatowe wydruki Lublin kolorowe kopiarki Warszawa wielkoformatowe skanowanie kolorowe skanowanie Lublin skanowanie lublin tanie ksero lublin tanie kopiowanie lublin szybki druk wysokonakładowy wydruki lublin centrum tanie formaty lublin wielkoformatowe format kopiarki warszawa